Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy ez az...

Mit szóltok ahhoz, hogy ez az új központi dohányellátó pályázata olyan, hogy csak a Continental felel meg neki?

Figyelt kérdés
2014. nov. 18. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy gyönyörűen modellezi az egész azt, ami az élet többi területén folyik pár éve, miszerint valamelyik zseni politikához közeli egy este otthon a kenapéján a homlokára csap, hogy hoppá, kitaláltam, még honnan lehetne pénzt lenyúlni meló nélkül. Hiszen konkrétan semmit nem csinál majd ez az ellátó, csak beékelődik egy biznisz szereplői közé állami segítséggel, és bezsebel egy szép kis summát anélkül, hogy bármit tenne.
2014. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Újabb példája a mindent elárasztó korrupciónak. Amikor egy cég saját magára ír törvényt, és olyan funkciót talál ki, aminek semmi értelme, de baromi sokat kereshet rajta. Mondanám, hogy meglepő, ha nem a századik ilyen húzás lenne.
2014. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ez biztos csak véletlen, ahogy az is, hogy a cég tulaja Lázár János jóbarátja...
2014. nov. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Magyarok...
2014. nov. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akinek nincs egy központi dohányellátója az annyit is ér.
2014. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És még azt akarják elhitetni velünk hogy nem korruptak.
2014. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem dohanyzom szoval nem erdekel, rajtam nem fognak keresni.
2014. nov. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

-FIDESZ LOGIKA-

Szerintem ez nagyszerű, a dohány gyárak extra profitot termeltek, verjük szét az egészet és vegyük magyar kézbe, és ha már kézbe vesszük a dolgokat kiben bízhatnának meg jobban, mint a legközelebbi barátokban, ezért ők a pályázat nyertesek mindig.. Nem értitek ez az ország érdeke, ez a ti érdeketek is..

2014. nov. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Gyerekek..ez annyira demotiváló. Amióta konstatáltam, hogy én is része vagyok a Continental mutyinak azóta fejeket tudnék betörni, üvölteni teli torokból...Én csak egy istenverte melót akartam, most meg itt csücsülök a korrupció töbében úgy, hogy Én és a kollégáim minimálbéren tengődünk amíg ott fent milliárdosok vannak születőben. Ami engem nem zavarna, ha meg is dolgozna érte. De nem teszi, mert annyi az érdeme, hogy csókos, igazán brilliáns ez az új koncepció is. Az összes szállító menjen ahova akar 10-15 év után és csinálnak egy újabb mutyi helyet...eszem megáll. És én ezekkel az emberekkel napi kapcsolatban vagyok....eszem megáll...komolyan. De elmenni sem tudok, mert olyan minkaügyi hiány van, azért enni meg élni, én is szeretek. Csak azt nem tudom, hogy ezt meddig bírja el a gyomrom.
2014. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább az a meglepő, hogy sokan nem veszik észre, hogy a kormányközeli pályázók kartelleznek.
2014. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!