Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Újra feléledtek a szélsőségek?

Újra feléledtek a szélsőségek?

Figyelt kérdés

Régen:

[link]

Most:

[link]



2014. nov. 18. 17:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem érdekel senkit, hogy milyen beállítottságú a szervező. Az számít, hogy a tüntetők mit gondolnak. Márpedig nem érdekli őket se a kommunizmus se orbángyurcsány.


Felesleges pedálozni ezen. Fideszesek nyugtatgatják magukat, hogy ezek ballibsi tüntetők, gyurcsány meg, hogy ezek mellettük tüntetnek.


Végén mindkettő pofára esik. És ez így is van rendben.

2014. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem mindenki magasról lesz@rja, hogy egy felszólaló milyen pólóban volt, nem lehetett előre tudni, hogy ekkora nyomorék lesz, hogy szovjet pólóban fog a mikrofonhoz állni.
2014. nov. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Ennyi. Első kettő leírta a lényeget.
2014. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szóval ha egy neonáci szónokolna hatalmas horogkeresztes pólóba az se lenne baj?
2014. nov. 18. 18:01
 5/16 A kérdező kommentje:

# 5

Máskor ha szerveznek egy tüntetést és egy 200 fős csapat ott sieg heil-ezik meg náci zászlókat lenget akkor már mindegy maradjunk ha kijöttünk tüntetni!

2014. nov. 18. 18:21
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy én vagyok a nagyon hülye, de nekem végig tiszta volt, hogy heccből van így öltözve.
2014. nov. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

# 7

Én meg a pápa vagyok.

2014. nov. 18. 18:37
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Úristen mi lesz az országgal, 10ezer emberből már kettőt KETTŐT!!! be tudtak hálózni a kommunisták hahahahahahahaha....
2014. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Az igazán undorító az, hogy minden, a "Nagyvezér" ellen irányuló felszólalást, tüntetést, bármit úgy állítanak be hogy aki kint van az kommunista, gyurcsány bérenc, usa bérenc, és ezzel akarják a szőnyeg alá söpörni az összes problémát. A sok Birka meg hangosan bégetve asszisztál is mellé.
2014. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Ez rossz párhuzam.


Kun Béla egy tehetséges szónok/politikus volt. Egy elvetemült gazember, de tudta mit csinál.


Ez a hülyegyerek pedig már első ránézésre hülyegyerek. Nem a tüntetőkről nyilatkoztam most, hanem erről a fickóról.

2014. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!