Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiüldözi Orbán a nagy üzletlán...

Kiüldözi Orbán a nagy üzletláncokat. Drasztikus áremelkedések jöhetnek. Vélemény?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 19. 07:13
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ez az illiberális demokrácia is egy beteg elme beteg gondolata. jól írod ilyen a valóságban nem létezik.
2014. nov. 19. 07:45
 12/38 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen lehet mikor valakinek már megvan mindene,és az sem elég neki,nem tud mit kezdeni magával.
2014. nov. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Ígyvan. de a kisembereket azokat tudja nyúzni. itt a sokadik sarc ez a legújabb agyatlan ötletük, ez sem a gazdagoknak okoz majd problémát.


[link]

2014. nov. 19. 07:54
 14/38 anonim ***** válasza:
96%

Aki nem fizet majd dugódíjat az majd fizeti ezt:D


De ezek még a teleportálást is megadóztatnák.

2014. nov. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
94%

Ennyi adó 10 év alatt is sok lenne,az az igazság.

Ennek jó vége nem lesz,az biztos.

2014. nov. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Ezek a fideszre szavazók se tudták hogy kit szabadítanak rá az Országra.

Most láthatjuk ki is Orbán Viktor valójában.

2014. nov. 19. 07:59
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Mint a komcsik anno. Nagyapám "kulák" volt, voltak gépei, meg 1-2 alkalmazott, de főleg a család csinált mindent. De az okosok kitalálták, hogy minek nekik akkora föld, meg ház. Nagyapámat internálták, elvették a gépeket, állatokat. Persze a földet utána senki nem művelte, de az nem számít, mert nehogymár valaki jobban éljen.


Most Viktorkáék ugyanezt csinálják, csak nagyban. Komolyan azt hittem 2006 után, hogy a Gyurcsány-SZDSZ féle tolvaj banda után nem jöhet rosszabb, de Magyarországon mindig bebizonyosodik, hohy van lejjebb...

Mi az, hogy megmondja, hogy kötelezően forintosítsam a devizahitelt? Miért? És ha utána lemegy 200 Ft-ra a frank? Akkor mi van? Meg a cafeteriát leveszi 450.000-re, és abból 250k-t szép kártyán ad csak oda? Ki a f...om ez, hogy megmondja mit csináljak? Most már azt is meg fogja mondani hol vásároljak? Vagy hogy milyen alsógatyát vehessek fel, mert a Közgép fecskét fog gyártani és megadóztatja a boxerviselést?

Elmennek ezek a bús p...ába.

2014. nov. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

Utolsó!_:D

A neve lehetne "Könnyű herék" adó is:DD

2014. nov. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Hányhatnékja van az embernek ettől az embertől.


https://www.youtube.com/watch?v=NtKwEovr5Wo#t=17

2014. nov. 19. 08:19
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem van egy olyan érzésem, hogy ezek a statisztikai adatok erősen "kozmetikázottak". Nem hiszem, hogy egy akkora üzletlánc, mint a TESCO veszteséget termelne úgy, hogy az üzleteik folyamatosan tele vannak vásárlóval. Ha ők veszteségesek akkor ki nyereséges? Szerintem úgy alakították a dolgokat, hogy amit lehet pénzt kimentették a maradék meg el lett számolva veszteségnek. Ha nagyon itt akarnak maradni higgyétek el nekem, a következő évi statisztikákban az összesnek pluszba lesz a bevétele.


Egyébként én vásárolok CBA-ban ha nagyon muszáj. Kisvárosban élek és itt magasan a CBA-ban a legmagasabbak az árak, a legkisebb az árukészlet és a választék. Nem vagyok übermagyar nem szeretem kifejezetten a multikat sem, de a kevés pénzemért szeretem a legjobbat/legtöbbet kapni. És ez nálunk az esetek 90%-ában a multik egyikében van.

2014. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!