Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is észrevettétek, hogy...

Ti is észrevettétek, hogy biztató indulás után a 444.hu egy elvtelen, USA-ajnározó propagandaoldallá süllyedt?

Figyelt kérdés
A magyar sajtóipacon hiánypótló volt a stílus amit meghonosítottak, de sajnos az iróniájuk és pimaszságuk csak addig tart amíg nem jön szembe egy amerikai téma, akkor szimplán és humortalanul elkezdenek segget nyalni és csaholni amerika ellenségeire. Miért van ez?

2014. nov. 19. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem nevezném hiánypótlónak, a szokásos ballibsi oldal volt, ami minden alkalmat megragadott a szokásos melegajnározáshoz, rasszistázáshoz stb.

Ha jól tudom, de lehet tévedek(mármint abban, h az övék e) a "hivatalos, h nincs cigánybűnözés" c. cikkük is akkora pofára esés volt, h jaj.

2014. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

nem nagyon izgat, ilyen hírportálokat akkor szoktam olvasni, ha ismerősöm belinkel egy vicces cikket..

eddig sem és most sem tartom hiteles hírforrásnak :D

aki ilyen helyekről tájékozódik, az meg is érdemli..

2014. nov. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem azt tudjátok, hogy a 444 csak részben hírportál, amúgy egy blog is
2014. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Nem, még nem vettem észre.
2014. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves nagyszab, igyekszem több forrásból tájékozódni, a 444.hu egy volt a sok közül (bár egyre kevésbé). A ma szokásos balos tabuk és mantrák előjönnek persze, de most engem nem ez izgat, hanem az hogy pl. egyik újságírójuk halál komolyan így vezet fel egy Goodfriend-interjút: "..kívülről a kitiltások, és minden azzal kapcsolatos fejlemény látszik most a legfontosabbnak a magyar-amerikai kapcsolatokban. Pedig valószínűleg a két ország viszonyát tekintve lényegesebb, hogy mit várnak tőlünk Washingtonban, amikor majd újabb Oroszország elleni szankciókról kell dönteni..". Ez a szervilizmus belülről fakadhat, vagy külső motiváció eredménye vajon? Tényleg nem lehet ma független újságíróként megélni? Muszáj valakinek a kezét nyalogatni hogy ne halj éhen? Naív vagyok?
2014. nov. 19. 12:11
 6/9 anonim ***** válasza:

A 444 egy tipikus liberális oldal.

Állítólag Soros György pénze is benne van:

[link]


Amiben pedig soros György bent van, az jó nem lehet.


A 444 állandóan a cigányokat mosdassa.

2014. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az elején nem ismertem, mostanában olvasgattam, de nem több mint egy szokásos aljasul híreket ferdítő propagandaoldal. Hihetetlen hogy az ukrán témában is mekkorát csúsztatnak.
2014. nov. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már az elején tudtam, hogy egy antimagyar, liberátor szennyoldal, mint a többi.
2014. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nos, a mentségükre szóljon, hogy mostanában mintha enyhült volna az USA iránti feltétlen szervilizmus.

Ma pl. lehozták ezt:

[link]

Lehet h újp magához tért?

2015. febr. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!