Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közszférában dolgozok. A...

Közszférában dolgozok. A főnököm meghallotta (Munkahelyen kívül, buszon, nem vettem észre, hogy ott van), hogy valakivel arról beszélek, hogy megyünk a tüntetésre. Másnap megrovást kaptam. Mennyire szabályos ez?

Figyelt kérdés
Akkor nem jelezte, hogy ott van és hallja. Vagy közszférában ez így normális?? 30 éves vagyok, de még nekem új a munka ezen világa. 20 éves korom óta vállalkoztam, de az csúnyán becsődölt.

2014. nov. 19. 11:53
1 2
 11/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mi volt a megrovásban az indok? Hivatalosan miért kaptad?
2014. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Demokrácia még van, de jogállam már le van bontva, mint a példa is mutatja. Tényleg sajnállak. Tudom milyen érzés, amikor az emberek csak sugdosni mernek vagy még azt sem, mert besúgórendszer van kiépítve. Minden közintézményben volt egy tégla. Gondolom kitalálod, hogy milyen pártállású volt a polgármester. Halál komolyan az én községemben így működött októberig. :)
2014. nov. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi!

"Rontom az intézmény hírnevét, hogy elmegyek a baloldali csőcselék által szervezett tüntetésre"

2014. nov. 20. 18:08
 14/15 A kérdező kommentje:
Az én városomban toronymagasan nyert a fideszes, esélye sem volt másoknak.
2014. nov. 20. 18:09
 15/15 Andizsuzsi ***** válasza:
És ezt le is írták?
2014. nov. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!