Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erről mi a véleményetek?...

Erről mi a véleményetek? Lehet, hogy a kitiltási ügy tényleg az, aminek az amcsik mondják és nem is egy összeesküvés elmélet része?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 20. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Kedden Kósa + Halász Jani távoztak hazánkból angolosan "nyaralni?" Dubai-ba.

Lehet hogy pár napon belül újabb 2 név derül ki a listáról?

2014. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lepődtem meg. A cukorról is már nagyon régóta tudjuk, hogy áfacsalt termék, mégis tele van velük minden bolt polca.
2014. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2014. nov. 20. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. A NAV-nak több mint 2 év alatt sikerült !tizenhat! embert meggyanúsítaniuk az ügyben.


[link]


Hát nem nagyszerű?

Mellesleg én mindig is bíztam a kormány tisztaságában, hiszen a NAV csak annyira korrupt mint a több szerv. :)


“A bizottság tagjai és a meghívottak számára is világossá válhatott, hogy a létszám arányára tekintettel a bűncselekmények szempontjából a Nemzeti Adó és Vámhivatal semmivel sem fertőzöttebb, mint a hatáskörünkben vizsgált egyéb szervezetek.”

[link]

2014. nov. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én megmondtam.

Sunyi alattomos banda ez a fideszes banda.

2014. nov. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

Én csak azt az egyet nem értem, hogy ha ezek 2010-11-12 óta tartó problémák, akkor hogyhogy éppen most lett ennyire jelentős?

Illetve ha a Bunge szerint a termékük árát nagyrészt az alapanyag teszi ki, sem a technológia, sem a munkabér, sem a szállítás nem eredményez jelentős előállítási árkülönbséget (lásd cikk, ők állítják, nem én), akkor miért van az ő saját termékeik között is akkora árkülönbség (Floriol-Vénusz kb 100Ft), mint a Vénusz és az állítólagos ÁFA-csalt, szerintem eleve rosszabb minőségű termékek között? Illetve ha tényleg nem számít a munkabér, akkor ugye a takarítók is legalább 200ezret keresnek a Bunge által üzemeltetett gyáregységekben?

Azt sem tartom mellékesnek, hogy a Bunge hogyan, milyen legális(!) úton jutott hozzá két tőle független cég közötti számlához?

Én nem mondom, hogy nem csaltak ÁFÁ-t, sőt... De azért merülnek fel bennem kérdések...

2014. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!