Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vizsgálódnak olyan...

Miért vizsgálódnak olyan gyorsan az Uber kapcsán?

Figyelt kérdés
Én örülök annak, ha tisztázzák az adózási ügyeket, csak én azt hittem az országban több ezer olyan szolgáltatás és egyéb tevékenység van, amiknek az adózási környezete évtizedek óta tistázatlan és a közösség kárára megy, hogy nem foglalkoznak vele. Ehhez képest az Uber egy igen kis dolognak számít, miért van az, hogy egyik napról a másikra rögtön lépnek ez ügyben és minden más mintha nem is létezne?

2014. nov. 21. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

FI

GYE

LEM

EL

TE

RE

LÉS

2014. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kicsoda és miről?
2014. nov. 21. 13:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy figyelemelterelés. Az Uber nem nagy dolog, de a taxisok egész más helyzet... Magyarországon azt tudni kell, hogy a taxicégek maffiaszerűen működnek. Lezárták a piacot, és senkit nem engednek be. Nem véletlenül van ez a taxis törvény is, nézz utána a szabályozásnak, taxizni nem olyan egyszerű. Azért vizsgálódnak ilyen gyorsan, mert a nagykutyák üzletébe piszkítottak bele.
2014. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!