Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amerikai puccskísérlet zajlik...

Amerikai puccskísérlet zajlik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Most nézem az Echo Tv-ben Bayer Zsolt Korrektúra című műsorát, amiben a résztvevők -részben a közeli, részben a távolabbi múltból hozott példákkal alátámasztva- ebben alapvetően egyetértenek. A fideszes ismerőseim is ugyanezt mondják.


Tényleg ennyire megőrültek az emberek? Kíváncsi lennék, hogy az ide beírók hogy gondolják. (A személyes mocskolódáson kívül minden választ hasznosnak tartok.)



2014. nov. 21. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Volt idő mikor az embereknek próbáltam elhinni h ezek az összeesküvés elméletek hülyeségek, de egyszerűen már most úgy felidegesítenek a hülye emberek h inkább mérgembe már nem is próbálok magyarázni hanem hagyom h aki hülye akar lenni az legyen.
2014. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Bayernek, Szaniszlónak, meg a harmadik világparonámás izének, akinek nem jut eszembe a neve, és nem vagyok hajlandó kiguglizni, azt se hidd már el amit kérdez!

Fideszes ismerőseid meg nyilván azt mondják... fideszesek közt ez ilyen mánia, hogy aki magyar az csak fideszes, és aki nem fideszes az nem magyar...

2014. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, de addig is segítsetek bejutni Vida Ildikónak Amerikába. :D


[link]

2014. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Hasonlítsd össze Magyarország méretét Amerikával. Szerinted ha bármit akarnának akkor már nem vették volna el?

2014. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Márpedig nekem úgy tűnik, hogy a FIDESZ-ben most ez a hivatalos kánon, hogy puccskísérlet zajlik ellenük. Én se értem, miért vannak úgy beijedve. Megnyertek minden lehetséges választást, és bár az előző évekhez képest sokan vonultak fel ellenük, ez még messze nem a kritikus tömeg.
2014. nov. 21. 21:32
 6/12 Komlós Henrietta válasza:
73%
Az Egyesült Államok szerintem azért akasztotta össze a bajszát a kormánnyal, mert az megpróbálja kiebrudalni a General Capital csoport bankjait az országból. Piacot vesztenek, ez nem tetszik nekik. De ha igazán puccsot akarnának végrehajtani, akkor a kis Orbánka és a maffiakormánya már nem élnének.
2014. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 - Nagyítót kérek! Magyarországot nem is látom. :)
2014. nov. 21. 21:34
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

Csak olyan kormányt lehet megbuktatni, amelyik gyenge lábakon áll.


A Fidesz pedig nem áll gyenge lábakon.

Nem olyan, mint a cseh kormányok vagy az olaszoké, melyeket könnyen ellehet mozdítani.

2014. nov. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A 8-assal egyetértek. Szerintem sem olyan könnyű kívülről megbuktatni egy kormányt, még ha Amerikáról is van szó. Bár sokszor sikeresek voltak a beavatkozási kísérletek (pl. Chilében), de többször meg nem (pl. Kubában).
2014. nov. 21. 21:39
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Orbánnak mindig is kellett egy ellenségkép. Most Amerika az.

Nehezen tudja elhinni, hogy az embereknek már elegük van abból, ahogy tönkre teszi az országot, és ezért egyre nagyobb az elégedetlenség, egyre több a tüntetés. Ezzel akarja elhitetni az embereket, hogy a Vida Ildikó körüli korrupció nem is létezik. Főleg, hogy Horváth néhány emberrel közösséget alkotott, és még több bizonyítékot akar nyilvánosságra hozni a Nav disznóságairól.


A Fidesz-fanok pedig vakon hisznek neki.

2014. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!