Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van aki köztetek Jobbikos, és...

Van aki köztetek Jobbikos, és még az Európai Uniót is támogatja?

Figyelt kérdés
Én a jobbikos vagyok,de az uniót is támogatom.......

2014. nov. 21. 22:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
+1
2014. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
?
2014. nov. 21. 22:12
 3/25 anonim ***** válasza:
35%
Nincs.
2014. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 EagleHUN ***** válasza:
96%

Én csak támogatnám/támogattam volna:


-Ha ez az UNIO még az lenne amibe beléptünk, de közben megváltozott az alkotmánya és nem a mi javunkra.

-Ha valóban a felzárkóztatásunk lenne a cél, és nem a kihasználásunk.

-Ha a Magyar termékeket ők is megvennék nem csak mi az övékét.

-Ha nem lenne benne kettős mérce (megint csak nem a mi javunkra) sem a gazdasági érdekek érvényesítésekor (Déli áramlat kontra Északi áramlat), sem fajgyűlöletben (Lásd benes dekrétumok, Magyar verések).

-Ha nem lehetne ilyen könnyen ellopni vagy hülyeségre elkölteni a támogatásokat.

(Bár ehhez 2 fél is szükséges :/)

-Ha figyelembe vették volna az érdekeinket.

(Hogy egy példát mondjak: cukorkvótánkat olyan alacsonyra állították be hogy a saját fogyasztásunkat sem tudjuk ellátni. így lettünk exportőrből importőr.)


Szóval ez így nem fog menni ezt be kell látni józan paraszti ésszel.

Ha ilyenek a "barátaink" velünk akkor milyenek az ellenségeink?

Egy másik unióban egy másik időben, egy másik univerzumban...talán támogatnám a dolgot, de így és itt nem megy. És józanul gondolkodó honfitársaimnak sem ajánlom.

Avagy inkább rekesszenek ki minket egy kicsit, de ne legyünk saját hazánkban adósrabszolgák, biorobotok, stb...

2014. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Jobbikos vagyok és támogatom, de csak nemzetek Európájaként
2014. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Az Európai Unió alapötlete nagyon jó, egy szervezet mely tömöríti az európai országokat, legalábbis nagy részüket.


Én magam, Jobbikosként is szívesen élnék abban az Európai Unióban, amit Robert Schuman alapított (egyik EU alapító).


De, a jelenlegi Európai Unió már merőben más attól, amit alapítottak.

Túlzottan érték és kultúra rombolóvá vált.


Illetve, ott vannak azok a liberális birodalomépítési törekvések.

2014. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%
El sem tudjátok képzelni, hogy az eu mennyi pénzt adott már nekünk. Csak ugye a poltikusok folyton elherdálják ellopják., úgyhogy aki eu ellenes az tulajdonképpen hazaáruló is egyben, mert nem az ország érdekeit nézi. Az ország érdeke, hogy az eu-ban legyen. Bár fordítva már nem igaz. Lassan az unió is rájön hála a politikus majmoknak.
2014. nov. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
7-es ott a pont,és még nem csak ez az unió előnye,pl még az is hogy,közös a pénznem,(természetesen ahol be is vezették)nem kell útlevél.....
2014. nov. 21. 22:45
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Egy dolog, hogy Jobbikosként az EU-t támogatod.

De, vajon az EU elfogadná-e a pártodat?


Nem emlékszel, micsoda cirkuszt csináltak Jörg Haidernél?

Miből gondolod, hogy a Jobbiknál nem cirkuszolnának meg fenyegetőznének?


Orbánt is valami Mussolini félének gondolják, hát még a Jobbik, valószínűleg valami Totenkopfos táborőr lehet náluk.

2014. nov. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%

A Jobbik nyíltan Putyin- és oroszbarát, az egyik legfontosabb eleme az ideológiájuknak az EU-ellenesség és a belőle való kilépés.


Akkor hogy lehetsz jobbikos?

2014. nov. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!