Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt mond jó dólgokat?...

Melyik párt mond jó dólgokat? Amit érdemes megvalósítani?

Figyelt kérdés

Az érdekel, melyik párt mond jó dólgokat, mert most már legközelebb én is szavazni akarok, elegem van abból, hogy mások döntenek rosszúl helyettem. És rájöttem, hogy olyan pártot kell behozni, akik jó dólgokat mondanak, mert akkor jól csinálják majd


Nem tudom a TV-be követni a politikai dólgokat, vitát meg betelefonálást, mert kikapcsólták, mert nem fizettem, ezér kérdezem itt. Melyik mond jókat?


2014. nov. 22. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik párt jó dolgokat mond, csak egyik sem valósítja meg.

A Fidesz nagyon jó dolgokat mondott, de csak rossz dolgokat csinál.

2014. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik jót mond. Viszont egyik sem cselekszik jól. Az lenne a fontos, hogy amennyire lehet, mindenki függetlenítse magát a politikától. A saját életed jobbításáért küzdj, abba fektess energiát, ne politikusoktól várd a megváltást!


Egy kis helyesírást tanulhatnál, botrányosan írsz.

2014. nov. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés a világ legmélyebb rejtelmeit, mondhatni a logika és filozófia határterületeit súrolja, a kedves kérdező rájött a titokra:

(egy párt jó dolgokat csinál => jó dolgok történnek) => elmegyek szavazni, arra a pártra, amelyik jó dolgokat fog csinálni

elegem lett abból, hogy mások döntenek helyettem, de nem tudom melyik ez a párt, ami jó dolgokat fog csinálni => megkérdezem gyakori kérdéseken az embereket kire szavazzak


:)

2014. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Két Farkú Kutya pártra fog szavazni.
2016. dec. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!