Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van valami közvéleménykutatás...

Van valami közvéleménykutatás a kis pártokról? Melyek a legnagyobb mini pártok, amikre érdemes szavazni?

Figyelt kérdés
LMP és Jobbiknál kisebb pártokra gondolok, de azokra, amiknek van esélyük elérni a küszöböt. Nem szeretnék olyan pártra szavazni, amire fölösleges, de kicsire szeretnék.

2014. ápr. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye az meg van, hogy a Jobbik beérte az összefogásodat?

Valamint, eléggé szélsőséges, elvakult Jobbik-fóbiásnak kell lenned ahhoz, hogy kis pártnak tituláld a Jobbikot, aki eleve minden körzetben állított jelöltet.

Szavazhatsz a proletár smukkandorra is, legalább lesz sok országos úttörő nosztalgiázás, meg rehabilitálják ápriis 4-ét.

2014. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az LMP-n kívül nem hiszem hogy lesz olyan párt ami megközelíti, vagy eléri a küszöböt.
2014. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem értem ezt a rendszert. Nem tartom igazságosnak. Ha jól értem a több tucat párt, aki az LMP alatt van, arra tök fölösleges szavazni, és aki rájuk szavaz az 99,99% valószínűséggel kidobta a szavazatát a kukába. Nem is értem, hogy értelmes emberek miért szavaznak rájuk. Egyébként én is szavaznék, ha nem lenne a küszöb, mert sok sziompatikus van köztük, dehát az kukába kidobott szavazat, azért nincs értelme, legfeljebb jelzés értékü, dehát kinek és minek jelezzek?
2014. ápr. 5. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!