Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Biztos, hogy nincs komoly...

Biztos, hogy nincs komoly országos jelentősége az újpesti választásnak?

Figyelt kérdés
Szerintem van, igenis lehet belőle orzágos következtetést levonni annak ellenére, hogy ez "csak" egy időközi, alacsony részvétellel. Nyilván nem önmagában a győzelemből,mert az nem meglepetés, hanem a pontos számokból. Szerintem a következőképpen kell nézni aza adatokat: A lényeg, hogy a Fidesz, illetve az MSZP az ÁPRILISI szavazatszámának hány százalékát kapta. Kiszámoltam, a Fidesz 43, míg az MSZP 62%-ot kapott a TAVASZI erdményhez képest, és ez szerintem már igenis jelentős, mert ugye mindkettőnek egyformán időközi volt, és ha az áprilisi szavazatszámhoz viszonyítunk, akkor figyelembe vettük azt is, hogy milyen alapbeállítottágú az adott környék... Ha ezt a 43 illetve 62 százalékot feltételezzük Veszprémre is, akkor ugyan még mindig a Fidesz nyert, de már jelentősen leapadt a különbség annyira, ami februárig akár el is fogyhat...
2014. nov. 25. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van jelentosege, mivel kevesen mentek el szavazni, es a szavazok nagy resze nem a fideszre szavazott. Ez arra enged kovetkeztetni, hogy a fidesz is kezdi elvesziteni a szavazoit, ahogy anno az MSZP.
2014. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig van több ezer agymosott fan, akik akkor is a Fideszre szavaznak, ha azok már a szemgolyójukat is kilopták és a szájukba szartak. Amíg ennyire nincs rálátása az embereknek a világra, addig itt nem lesz változás. Az MSZP pedig aztán egy cseppet sem jobb, csak egy kissé kevésbé hatékonyan szervezett mafia.
2014. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jelentősége nincs, kevesen mentek el szavazni, és az eredmény is ugyanaz lett, mint tavasszal. Semmi rendkívüli nem történt.
2014. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Jelentősége nulla! Csak azok hiszik, hogy van akik reménykednek, hogy "na most aztan megbukik az egész Fidesz kormány"
2014. nov. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Van jelentősége. Végre elkezdett morzsolódni a Fidesz szavazó tábora. Ennek ellenére nem látok rá esélyt, hogy Veszprémben bárki más nyerjen mint a Fidesz.
2014. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Mit morzsolódik? Ugyanaz lett az eredmény mint előtte volt.
2014. nov. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hogy lenne ugyanaz? A Fidesz arányaiban kevesebb szavazatot kapott jóval mint tavasszal.
2014. nov. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:

Országos jelentősége nincs az újpesti választásnak,de a fidesz elkezdett láthatóan morzsolódni az tény.Újpesten pedig fölényesen győzött a bal oldali jelölt.

Ha Veszprémben is ellenzéki győzelem születik,akkor fid.bandának nem lesz már meg a 2/3 ,de valószínűleg soha többé sem lesz akkor már...

(Előbb utóbb ők is mennek a süllyesztőbe.)

Mellesleg nekem még az is kérdéses,hogy elviszik e 2018-ig a kormányzást.

2014. nov. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!