Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Tóth József visszavonul,...

Ha Tóth József visszavonul, Angyalföld-Újlipótvárosban is visszaszorul az MSZP?

Figyelt kérdés
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a XIII. kerületben azért olyan erősek a baloldali pártok, mert Tóth József népszerűsége húzza magával őket.
2014. nov. 26. 07:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is van egy olyan érzésem, ha Orbán eltűnik, a Fidesz is. Ez már csak így szokott lenni. Egy közösséget mindig a húzóemberei jellemeznek. Csak vannak olyan közösségek, amelyek folyamatosan termelik ki a húzóembereket (többnyire éppen az aktuálisak), és vannak olyanok, ahol csak egy embernek lehet szava - ott nincs mód beletanulni a húzóemberségbe. Ezért omlik össze a társaság. Nem bírja el a hatalmi űrben való marakodást.
2014. nov. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MolotovPunk ***** válasza:
42%

Nos én Angyalföldtől nem messze lakom,de azt elmondhatom,hogy az valószínűleg örökre balos kerület marad.Teljesen,mindegy,ha mondjuk tegyük fel (Kis Géza) indulna MSZP-s jelöltként,akkor is vernék a fityeszt simán.


Mellesleg Kádár Janibá is angyalföldi lakos volt,így sokan érzelmek miatt is bal oldalra szavaznak ott is.Még az öregek gyerekei is...

2014. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!