Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt tenyleg komolyan gondoltak?

Ezt tenyleg komolyan gondoltak?

Figyelt kérdés

[link]


"Hát a cigányoknak kellene a magyar kulturát tanulni hisz két érv miatt árpád apánk aki maagyar o megteremtette nem volt cigány és ök nem segitettek a hon foglalásban másik szerintem a magyar kultura magasan felette áll a cigányénak tehát nekik kéne tőlünk tanulni"


Most komolyan ettol a felanalfabetatol kene kulturat tanulni?


2014. nov. 27. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Ez alapvetően hülyeség, de visszafelé sem igaz. Értelem szerűen a magyar kultúrának kell túlnyomó többségben lennie, hiszen az egy állandó, kiforrt, minden magyar ember számára életvitelszerű dolog(nak kellene lennie). Ezzel ellentétben a cigány később betelepült, a modern civillizációhoz képest visszamaradottabb kultúra, mint a magyar, de jelen van, fejlődik, és együtt élünk vele, ezt is ismerni kell. Ettől függetlenül a magyar legyen az első, ne a cigány, hiszen a cigány is magyar végsősoron.


Amit mond az aki nyilatkozott nem teljesen hülyeség, csak az érvei orbitális baromságok.

2014. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Én nem értem, mit paráznak a cigányok..

A lengyelek, zsidók, oroszok, kínaiak stb egyik kisebbség sem várja el, hogy a magyarok alkalmazkodjanak hozzájuk.. Ha 150 ezer magyar emigrál Londonba, attól még nem fogják a Londonban élő emberek átvenni a magyar szokásokat, csak azért mert mi oda emigrálunk nagy számban.. Majd a 150ezer magyar beilleszkedik az angol társadalomba..

2014. nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Végig kellene már nézni a politikai kérdéseket, válaszokat.


Ha nem a cigányokról van szó, akkor akár kül, akár belpolitkáról van szó, szar az egész, mindenki lop, csal, hazudik, a magyarok bunkók, liberálisok hazaárulók, az USA a világ rablója, satöbbi...


Kétféleképpen is lehet nézni a dolgot:

A cigányok is egy színfolt ebben a kutyaütő világban, ahol mindenkinek van valami stiklije.

Vagy pedig a cigányok megtagadják, hogy beilleszkedjenek ebbe a végzetébe rohanó, hazug, képmutató világba...


lehet választani... igaz egyik változat se túl hízelgő.

2014. nov. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

01:44


nekem tök mindegy, csak annyi elvárásom van, hogy ne lopják el a telefonom, és ok nélkül ne késeljék meg az öcsémet.. -.- vagy ha már ellopja a telefonom, akár nem cigány ember is ugyan úgy ellophatta volna.. akkor ne jöjjön már a sok idióta és ne kezdje el nekem magyarázni, hogy hát nem is olyan gáz, hiszen szegény megélhetésből bűnöző.. legyen tisztességes és elfogadom akármilyen a kultúrája.

de nagyon érdekes, hogy a tisztességes cigányok már rég be tudtak illeszkedni.. -.- dolgoztam már cigány emberekkel, senkinek nem volt velük semmi baja, kérdeztem, hogy érte e már konfliktus azért mert cigány, és mondta, hogy nem igazán tapasztalt még ilyet.. aki meg tisztességtelen, azt nem is sajnálom..

2014. nov. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos tényleg komolyan gondolta. Amúgy csak én nem tanultam roma történelmet? Ez ezek szerint ekkora gond lenne az iskolákban? A fél évet elpazarolják ilyen fölösleges anyagokra? A szerves kémia kivételére meg nem is írnak petíciót? Komolyan mondom síkhülye az az ember aki ezt a petíciót kitalálta.
2014. nov. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!