Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar emberek miért nem...

Bob76xd kérdése:

A magyar emberek miért nem bíznak a Jobbikban?

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja, hogy a Jobbiknak nincs megvalósítható programja, és a gazdasági politikája baloldali. Nekem négy barátom van, akik csak a jobbikban bíznak és rájuk szavaznak. Ha a jobbikos Vona Gábor nyerte volna meg a választást Gyöngyösön, ha a két jobbikos politikus nyerte volna meg a választást Miskolcon, és az egyik jobbikos nyerte volna meg a választást Ózdon, akkor a fidesznek nem lenne kétharmada. A Jobbiknak nincs elődje és nincs utódja, sokan azt mondják hogy a jobbiknak az elődje a MIÉP. A MIÉP nem olyan mint a Jobbik, mert a MIÉP nem úgy viselkedik és nem cigányozik senkivel sem. Kevés vidéki városokban vannak jobbikos polgármesterek, akik megtudják oldani a helyzetet. A Fidesz és a bukott baloldali politikusok tönkre tették az országot és eladták. Én ezt nem provokatívnak, nem butaságnak és nem rosszindulatból mondom, csak nekem is elegem van abból, hogy a fideszesek és a baloldali politikusok keresztbe tesznek a jobbiknak. Pedig a jobbik próbálja rendbe tenni a dolgokat. Ha a jobbiknak olyan gazdasági politikája lenne, akkor most Magyarország nem menne csődbe. Ha tényleg jó a magyar forint, akkor Magyarországnak nem lenne eurója.

2014. dec. 2. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%
Mert a Jobbik a Fidesz².
2014. dec. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

1: Szerintem azt ők sem gondolják komolyan, hogy az EU-ból ki kéne lépni. Az csak a populista szólamok része.


A többi viszont megvalósítható. Az államadósságot már több országnak is sikerült újratárgyalnia (ne feledd, hogy még a komcsi érából is fizetünk elég rendesen), a családi vállalkozások meg... hát kérlek. Az a pénz ami ahhoz szükséges, hogy működjön az egész, megvan. Csak a rossz zsebekben.


Ettől függetlenül én sem bízok a Jobbikban pont azért, mert ezer szálon köthetőek ők is az előző rendszerhez valamilyen módon, úgyhogy náluk is csak a pofázás megy. Ja és Szegedi Csanád.

2014. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%

Mert nem az elnyomottak érdekeit nézi.


Igaz melyik más igen...?

2014. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Azért nem bíznak bennük, mert gerinctelen, ocsmány fasiszta, erőszakos, elmebeteg és legfőképp idióta banda.
2014. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert inkább a leszerepelt sz..okban "bíznak", több logikát felesleges keresni. (Kétségeim nekem is vannak a jobbikkal kapcsolatban.)
2014. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
Azért, mert a Jobbik Putyin érdekeit képviseli orosz pénzből.
2014. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

"Azért, mert a Jobbik Putyin érdekeit képviseli orosz pénzből."


Nem az irániak pénzelték idáig? :D

2014. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3

Nem hogy nem gondolják komolyan,nem is gondolják azt, hogy ki kéne lépni.

2014. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Linkelnétek egy hivatalos forrást a Jobbiktól, hogy azonnal kilépnek (népszavazás és előzetes tárgyalások nélkül) az EU-ból? Amennyiben nem sikerül, az azt igazolja, hogy mennyi hülye droid van itt.
2014. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
2014. dec. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!