Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vasárnap ha vásárolni nem...

Vasárnap ha vásárolni nem lehet templomba fogsz menni helyette?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem megyek templomba szerinted pont dolgozni fogok helyette? Hát egy büdös brokit neked a szádba!
2014. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
így is megyek, semmi nem fog változni, max bosszankodok, hogy, ha épp nincs otthon valami a vasárnapi ebédhez, akkor nem tudok venni....de, amúgy nem lenne ez a vasárnapi boltzárás rossz ötlet, ha emiatt nem küldenének el a boltok alkalmazottakat, vagy nem kapnának kevesebb fizetést...így nem jó ötlet....amúgy meg aki vallásos az úgyis elemgy templomba aki nem, az meg nem....
2014. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de dühöngeni fogok, mert ez az egyetlen nap, amikor nagy bevásárlást tudunk csinálni a férjemmel. Máskor nem ér rá. A kisboltban meg nem kapunk szinte semmit.
2014. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert pogány vagyok.
2014. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogok. Ugyanis nem járok templomba és - mily' hihetetlen! - nem az akadályoz meg benne, hogy az egész vasárnapot vásárlással töltöm. Jellemzően nem is szoktam vasárnap vásárolni menni, csak akkor, ha nagyon rosszul alakul a heti időbeosztásom. Templomba pedig egészen más miatt nem járok.
2014. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%
"Ha valakinek képzeletbeli barátja van, az őrült. Ha sok embernek ugyanaz a képzeletbeli barátja, az vallás".
2014. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem vásárolni. Csak nem Magyarországon.
2014. dec. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%

Nem hiszek ebben a hülye isten mesében, szóval nem valószínű, hogy templomba megyek.


Ha mégis, akkor viszont hozzá fogok szólni, bármekkora botrány is legyen belőle. :)

2014. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Négyzetméterre meg lesz határozva,hogy milyen boltok lesznek nyitva vasárnap.Dohányboltok,meg kisboltok nyitva lesznek ugyanúgy.Tehát nem értem mi ez a sírás rívás a (vasárnapi zárva tartás miatt.)Ha pedig valaki valamit elfelejt majd,az megveheti az élelmiszert kis boltban vasárnap.Ennyi.

Sokan pedig csak sétálgatni meg lézengeni járnak be vasárnaponként a nagy multikba.(Főleg.)

Tudom,mert olyan helyen dolgozom.Pénteken és szombaton vannak nagy forgalmak inkább.


Viszont az egy másik bonyolult kérdés,hogy tényleg lehet lesznek elbocsájtások amiatt a multiknál,ha vasárnap törvények miatt ténylegesen zárva lesznek.

Vasárnap az ember pihen és nem vásárol,legalábbis én nem szoktam vasárnap vásárolni.

2014. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 BlackSword ***** válasza:

Biztosan nem... Bár megvan a véleményem, de zet most megtartom magamnak...


És tuti lesznek elbocsátások... Remélem ezt már nem felejti el nekik senki...

2014. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!