Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vasárnap ha vásárolni nem...

Vasárnap ha vásárolni nem lehet templomba fogsz menni helyette?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Mi közel lakunk az osztrák határhoz, így valószínűleg átugrunk majd Ausztriába vásárolni, ott amúgy is olcsóbbak a dolgok, és a mi vezetőink is örülni fognak hogy inkább az osztrák kormányt támogatom az ÁFA fizetésével és nem a magyart.
2014. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
"Tehát nem értem mi ez a sírás rívás a" ???? Hoznak egy teljesen felesleges, ártalmas, logikátlan törvényt, és nem érted hogy ezen miért háborodnak fel az emberek?
2014. dec. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
34%

# 12/


Ausztriában is zárva vannak a boltok vasárnap, te ostoba!

Nem tűnt fel, h vasárnaponként az osztrákok járnak át vásárolni Magyarországra?

2014. dec. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 MolotovPunk ***** válasza:

Ausztriában is zárva vannak vasárnap a boltok.

Tehát rosszul hiszed,hogy ott tudsz majd vásárolni hétvégente.

Legalábbis multiban meg plázában biztos nem fogsz barátom.

2014. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ugyanazt fogom csinálni amit már 28 éve csinálok.Otthon leszek (most már a barátnőmmel) vagy megyünk valahova.Vásárolni még életembe nem voltam vasárnap, érdekes módon én ezt el tudom intézni a hét 6 napján.Nagy bevásárlás meg elegendő havonta egyszer.Természetesen ez is belefér hétfőtől szombatig.
2014. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!