Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne akkora tragédia...

Miért lenne akkora tragédia kilépni az EU-ból? Én úgy emlékszem előtte is megvoltunk!

Figyelt kérdés

A 90-es években is volt mit enni, méghozzá finom hazait, nem a németek szemetét!


Voltak magyar boltok, hazai fejlesztések pl. az Ikarus 2002-ig működött!


Nem a Nyugatiak lestrapált kocsijait vettük meg, Merkúrból volt új Trabantunk, Wartburgunk!


Független ország voltunk, azt csináltunk amit akartunk, volt elrettentő sorkatonaságunk, Pakson lehetett volna atombombánk!


Keleti országokba pl. Oroszokhoz, Ukránokhoz nem kellet vízum, mehettünk oda könnyen dolgozni, tanulni!


Az emberek életrevalóbbak, kisebb igényűek és rátermettebbek voltak, gyerek szuperájfón helyett kalapált a sufniban, nem rohangáltunk a szervízbe, udvaron pálinkázgatva Wartburgot szereltünk!



2014. dec. 2. 22:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
:D
2014. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
79%
jajj már megint te vagy a varburg szereléssel,meg a komcsi nosztalgiáddal? a múltkor valaki összeszedte az össze vartburg-szerelős kérdésedet, elmebeteg vagy, tény.
2014. dec. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem lenne tragédia, hanem kifejezetten előnyös lenne. Az EU még a szemünket is kilopja.
2014. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
90-es évekről beszéltem nem a szovjet korról.
2014. dec. 2. 22:34
 5/27 anonim ***** válasza:
71%

"Mondjuk nem is nőtt fel ennyi nyámnyila elkorcsosult takonypóc mint mostanság. Az emberek erősek voltak és rátermettek."


Így van. A stadionokat pedig felhasználhatnánk arénáknak, ahol megküzdenek egymással a fajilag legerősebbek és aki megnyeri a harcot, az pározza majd be az árjailag szittya nőstinyeket!


De persze mindeközben nem vagyunk balkáni, visszamaradott ország, az nem.

2014. dec. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem kellett vólna belépni sem !
2014. dec. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
49%

"a múltkor valaki összeszedte az össze vartburg-szerelős kérdésedet"


Én voltam. Egyik este nyomozgattam kicsit és még tavaly nyárról is találtam tőle kérdéseket.


Meg régen volt itt valami pali, aki a gőzgépeket akarta visszahozni. Lehet, hogy az is ő volt.

2014. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

Ja ez már megint a Wartburgos barom.


"A 90-es években is volt mit enni, méghozzá finom hazait, nem a németek szemetét! "

Kérdem én, mi gátol meg téged abban, hogy a hazait vásárold? Talán puskával kényszerítenek?


"Voltak magyar boltok, hazai fejlesztések pl. az Ikarus 2002-ig működött! "

Működni működött, csak szarul vezették, és nem volt képes haladni a korral, és ezer oka volt a szétesésének (ahiben szerepet játszottak az oroszok is).


"Nem a Nyugatiak lestrapált kocsijait vettük meg, Merkúrból volt új Trabantunk, Wartburgunk! "

Fordíthatunk is a kérdésen, szaros trabantokra kellett várni éveket...


"Független ország voltunk, azt csináltunk amit akartunk, volt elrettentő sorkatonaságunk"

Mi aztán baromi függetlenek voltunk valaha is. Ráadásul a nagy függetlenség is úgy működik mint az elmaradott országokban, a nép éhen hal, a felső 10 ezer meg meggazdagszik. A sorkatonaságunk meg soha nem volt elrettentő, inkább csak röhelyes, és bár tény, hogy harci eszközeink jobban is végezhették volna, de elrettentő erővel már rég nem rendelkeztek. Abba most ne menjünk bele, hogy azóta hány fejlesztést és milyen profi szintet ki lehetett volna alakítani bagó összegekért...


"Pakson lehetett volna atombombánk!"

Maximum ha felrobban...


"Keleti országokba pl. Oroszokhoz, Ukránokhoz nem kellet vízum, mehettünk oda könnyen dolgozni, tanulni!"

Mehetsz most is, és mehetsz Nyugatra is egy darab személyi igazolvánnyal, tanulhatsz is, mi tart vissza?


"Az emberek életrevalóbbak, kisebb igényűek és rátermettebbek voltak, gyerek szuperájfón helyett kalapált a sufniban, nem rohangáltunk a szervízbe, udvaron pálinkázgatva Wartburgot szereltünk!"

Továbbra is kérdem, mi tart vissza attól hogy wartburgot szerelj pálinkázgatva?


"Mondjuk nem is nőtt fel ennyi nyámnyila elkorcsosult takonypóc mint mostanság. Az emberek erősek voltak és rátermettek."

Pont ezt mutatja a magas öngyilkossági rátánk és a rengeteg alkoholista.

2014. dec. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
De ja, a kérdezőnek ez nagyjából a 100-adik ugyanilyen kérdése.
2014. dec. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egy szebb új kort kellene megteremtenünk. Multikat kihajtani, gyárainkat újra indítani, bevezetni az önkéntes adófizetés intézményét, valamint az alanyi jogon járó alapjövedelmet.
2014. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!