Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne akkora tragédia...

Miért lenne akkora tragédia kilépni az EU-ból? Én úgy emlékszem előtte is megvoltunk!

Figyelt kérdés

A 90-es években is volt mit enni, méghozzá finom hazait, nem a németek szemetét!


Voltak magyar boltok, hazai fejlesztések pl. az Ikarus 2002-ig működött!


Nem a Nyugatiak lestrapált kocsijait vettük meg, Merkúrból volt új Trabantunk, Wartburgunk!


Független ország voltunk, azt csináltunk amit akartunk, volt elrettentő sorkatonaságunk, Pakson lehetett volna atombombánk!


Keleti országokba pl. Oroszokhoz, Ukránokhoz nem kellet vízum, mehettünk oda könnyen dolgozni, tanulni!


Az emberek életrevalóbbak, kisebb igényűek és rátermettebbek voltak, gyerek szuperájfón helyett kalapált a sufniban, nem rohangáltunk a szervízbe, udvaron pálinkázgatva Wartburgot szereltünk!



2014. dec. 2. 22:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
69%

Ja,ha majd az EUból kilépünk,majd a kormány azt csinál az emberekkel amit akar,még jobban kilopja a szemüket.


Költözz Észak-Koreába!

Az a neked való hely!

2014. dec. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
64%

Én már rég kiraktam volna ezt az életképtelen országot az EU-ból. Sőt, az összes többit is, akik nem kérnek belőle.

Azok a bolondok németek meg fizetik ide az ezermilliárdokat, mert majd jól felhúznak minket gazdaságilag. Persze, szerencsétlenek...

2014. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
83%

"Besült az EU-védők propagandája"


Igazából meg se kísérelte senki védeni az EU-t, mert minek? A "mehetünk az ukránokhoz dolgozni" meg a paksi atombomba, és a varburgszerelés közbeni pálinkázás nem alternatívája az EU-nak. Teljes képzavarban szenvedsz, ha ezeket kapcsolod össze. (az "elrettentő sokatonaságunk"-ról nem is szólva)

2014. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
93%
én sem értem, mi gátol ezekben a dolgokban. boltokban van magyar termék...a gyerekedet is nevelheted úgy, ahogy akarod...az nem a rendszer hibája, hogy a szülő megveszi neki azt, amit kiejt a száján...ha kiskorától úgy neveled, hogy nem kap semmi "nyugati vackot", akkor megszokja, és később sem lesz ájfonra igénye...:D amúgy lassan tényleg úgy áll az oktatás, hogy ukrajnába vagy romániába is jobb lenne elmenni tanulni...:D
2014. dec. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

11-es hozzászóló! Jogszabály nem tiltja, de a felhasználási feltételek már igen! Tudod, ha rákattintasz a "behajtani tilos táblára" akkor feldob egy olyan opciót, hogy: "Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt"


Márpedig ha jelented, és a moderátor indokoltnak találja, akkor repül a kérdés a fenébe.


Egyébként meg fetrengek a röhögéstől, Wartburg Jancsi (én így hívom) újra támad. :-D

De az a röhej, hogy keveri a 90-es éveket a 70-essel, pl Merkúrtól Trabant meg Wartburg a 90-es években! Maximum a használt autópiacon papa, mindkét autó gyártása megszűnt a két Németország egyesülésekor.


Egy dologban igazad van, a sorkatonaság valóban elrettentő volt minden fiatalnak, oké a 90-es években legalább már volt polgári szolgálat.

2015. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Csak Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív programra kapunk az elkövetkezendő hat esztendőben 2700 milliárd forintot.

A szemét németeknek való exportálás miatt döcögünk még, úgy ahogy, mivel nincs tényleges magyar kereslet, nincs megfelelő jövedelem ahhoz, hogy bármilyen piacon forgalomnövekedés alakuljon ki.

Az EU elődje azért jött létre, hogy ne törjön ki újabb világháború idióta, xenofób gyűlölködő emberek miatt azért, hogy békében tudjanak élni az európai népek.

A szocializmus ipara elég durva államadósságot termelt, és alacsony hozzáadott értéket. Azt visszasírni elég nagy ökörség.

Az, hogy Magyarország nem működik jól, nem az EU hibája, hanem a magyar politikai elité. Egy normális politikai közösség ennyi pénzből már kolbászból építené a kerítéseit. Az, hogy orbánék, gyurcsányék, bajnaiék stb... loptak, nem az Európai Unió sara.

Minek neked atombomba? Észnél vagy? Elrettentő sorkatonaság? Kit rettentett el az mitől?

Szerintem te semmit nem tudsz a mostani fiatal generációról. Milyen ájfón? A legtöbb családnak nincs is pénze ilyesmire. A wartburg szerelés meg a te intellektuális képességeidnek se tett túl jót, bár lehet, hogy a pálinka a hibás. Egyébként a sufniban kalapálás és a Wartburg szerelésen kívül van egy kiváló elfoglaltság. Úgy hívják olvasás. Az interneten is lehet csinálni ám.

2015. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Hol van a Wartburg-szerelős kérdések gyűjteménye? Az elején írtátok, hogy valaki összeszedte őket. Szeretnék röhögni. :D
2015. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!