Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak szerintem oltja szét...

Csak szerintem oltja szét zseniálisan Juhász Péter a köztévés riportert?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 5. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó!


Köszi a kérdést, mert ezt a videót magamtól nem találtam volna meg.


Én ezt az embert nem ismertem eddig, de már most tisztelem!


Az M1 riportere teljesen le van döbbenve, hogy egy tisztességes és nem tutyimutyi politikussal került szembe akin nem talál fogást.


Teljesen jogos, hogy azokat kellene pellengérre állítani akik szétloptak, mutyiztak mindent és abból meggazdagodtak és nem azt aki nem ezt csinálja.


De tudjuk, hogy a köztévé a jelenlegi hatalom érdekeit szolgálja ki. Szégyellheti magát a riporter is, meg mindenki aki ebben részt vesz.

2014. dec. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam ezt a video-t régebben de minél többször nézem meg annál szinpatikusabb nekem Juhász.
2014. dec. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez tetszett :D

Sok ilyen Juhász Péter kellene a parlamentbe.

2014. dec. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. ez az ember szinte mindennap szerepel hogy hogy sosem láttad , ha politikához akarsz hozzászólni? 2. az meg megint csak érdekes hogy te meg láttad már a videót régebben hiszen ez a riport tegnap reggel volt. Esetleg időutazó vagy ? Érdekes dolgok ezek.
2014. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. dec. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy el hiszem. Csak a régebben szót nem a tegnapi dolgokra szoktuk mondani. Egyébként tényleg jól ki osztotta a riportert. Mondjuk engem is érdekelne miből tud csak úgy elleni valaki hónapokon keresztül. Ha én 2 hónapig nem kapnék fizetést igen nagy bajban lennék.
2014. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek aki dolgozik vannak tartalékai. Pár hónapot szinte mindenki kitudna bekkelni ha úgy hozná a sors.
2014. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a szép ebben, hogy ezt a videót nem rakták fel a honlapukra (a többi vendégét igen!). Szóval évi 77 milliárdból fenntartott (ami egyébként több mint a fele a felsőoktatásra szánt támogatásnak) az elvileg független TV megpróbálja eltusolni a kormányoldallal kritikus véleményt.
2014. dec. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az adófizetők pénzéből punpálják a közmédiába a milliárdokat és mégis elvan adósodva. Ez is ilyen Orbános "sikertörténet" mintha csak Magyarországot látnánk csak kicsibe.


[link]

2014. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!