Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jajjj, szegény Petya most...

Jajjj, szegény Petya most igazán megdolgozik a pénzért. Szerintetek is?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ezek után pedig megy Moszkvába...

Hát mi lesz így szegény petyával?!?!

Habár egyébként utálom a kispetyát, de komolyra fordítva a szót, ezt a helyzetet nem irigylem. Képzelem milyen ideg állapotba mehet majd Moszkvába egy ilyen kijelentés előtt...



#Szijjártó Péter #Diplomatikus géniusz #A külpolitika nagymestere #Futsal tehetség
2014. nov. 13. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:

" kijelentés előtt"

rosszul töröltem, így akartam: kijelentéssel**

vagy kijelentés után*

úgy értelmesebb, ha már úgyis rosszul töröltem.

2014. nov. 13. 23:53
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
remélem az oroszok megmutatják, hogy egy illiberális államban a nem tetsző diplomatákat nem csak fenyegetik a 3 év börtönnel, hanem meg is teszik :D
2014. nov. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyenlőre a hírt nem látom kormánypárti "független" híroldalakon. Gondolom lapzárta van már és csak holnap reggel érkeznek meg a "független" gondolatok, hogy akkor most mi a gebasz van, hiszen egyik nap még Kövér Lacit éljeneztük, amiért "lassan, de határozottan" ki akart lépni az EU-ból.


...Így belegondolva azokat az újságírókat, hírszerkesztőket is sajnálom. Nehéz lehet követni az ilyen gyorsan változó, egymásnak ellent mondó "független" gondolatokat.

2014. nov. 14. 00:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon lassan is de kezd rájönni pártunk és bölcs tanitomestereink, hogy hány ora van?
2014. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"hogy hány ora van?"

Természetesen gondoltam, hogy nem adják le este 9, 10 körül/után....

Viszont bizonyos híroldalaknak pedig sikerült este 9, este 8 előtt betenniük.

2014. nov. 14. 01:00
 6/7 A kérdező kommentje:

"Természetesen gondoltam, hogy nem adják le este 9, 10 körül/után.... "

Mármint leadhatnák, hiszen akár a magyar nemzet online-nál is vannak új cikkek 22-23 óra körül, de megértem, hiszen a független gondolatok legfüggetlenebb megszerkesztéséhez idő kell.

2014. nov. 14. 01:24
 7/7 A kérdező kommentje:

"Mármint leadhatnák, " leadhatták volna*

Kijavítottam, nehogy megint félreértés legyen.

2014. nov. 14. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!