Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak (főleg vidéken)...

A jobboldaliak (főleg vidéken) miért ekkora hívei az önbíráskodásnak?

Figyelt kérdés
Nap mint nap látni ilyen kérdéseket itt is, vagy akár más oldalakon. Letörné a kezét, megmutatná, lerúgná a járműről. Aztán meg vannak lepődve, ha mindezért őket vonják felelősségre. De persze csak akkor, ha épp ő van fölényben az adott helyzetben, ha "cigánybűnöző", akkor aztán jöjjön azonnal rendőrség.
2014. dec. 5. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
tanulj meg értelmesen fogalmazni. Egyébként ne a rózsadombról pofázz, költözz ide a környékre, és majd egy hónap után mondd újból el a véleményedet a témáról.
2014. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1: Mit nem értesz?
2014. dec. 5. 21:04
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez az egész önbíráskodás dolog nem köthető politikai ideológiához.
2014. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj,a cigánybűnözőhoz sem kellene rendőrség:D
2014. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert helyettük nem bíráskodik senki.

És én nem vagyok jobboldali.

2014. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Mert nem tartják megfelelőnek a hatóság hatékonyságát.Ha jó lenne senkit nem érdekelne az önbíráskodás.

Egyébként a legnagyobb önbíráskodók a cigányok.

2014. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert abban van a szavazat.
2014. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%
Én falun lakok, szerintem rólunk beszélhetsz:) Igen, itt működik, ha valamit ellopnak, másnap megverik a tolvajt. Tudod miért? Mert nincs rendőrség, csak egy körzeti megbízott, aki inkább körzeti meghízott, semmit se csinál, nem hatékony. És képzeld, nincs lopás, zsarolás, kifosztás, erőszak, nincsenek bűncselekmények, hatóság nélkül. Mondhatni, hogy a társadalom szempontjából ingyen. A cigánybűnözőt is másnap kibelezik, ezért nem lopnak. Szerintem tanulni kéne tőlünk, nem leszólni. A mi rendszerünk működik, nálunk együtt él a cigány a nem cigánnyal, mert előre lefektetett elvek vannak, amihez mindenki tartja magát. Mert ha nem, annak mindig súlyos következményei vannak, ami az igazságszolgáltatásban sajnos nem mindig jut érvényre.
2014. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A cigány fajt így vagy úgy, de kordában kell tartani.
2014. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert nem érzik elég hatékonynak a bűnüldözőszerveket!

Persze a rózsadombon te ezt az álomvilágodban úgy sem tudod.


Liberátorián kívül nem az áldozatot vonják felelősségre ha megvédi a saját tulajdonát!

2014. dec. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!