Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek, lehet...

Mi a véleményetek, lehet egyszer Jobbikos Korányunk? Vagy elképzelhető egy Fidesz-Jobbik koalíció?

Figyelt kérdés

Utóbbit azért kérdezem, met HA a Jobbik erősödik de nem erősebb mint a Fidesz, viszont az utóbbi gyengül, de még nem gyengébb mint a Jobbik s erősebb annál, akkor egyfajta "kiegyezésként" lehetne egy ilyen koalíció?


Ui: Nem vagyok Jobbikos mielőtt megkapnám. Ugyanolyan kamu párt mint a többi nekem...szabadkőművesekkel stb.



2014. dec. 10. 08:20
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Igen, remélem, hogy valami ilyesmi lesz.

Aztán úgy tönkrevágnak itt mindent, hogy a magyar lakosság újabb 70-80 évre elfelejti az egész szélsőjobbos bagázst.

2014. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én nem értem, a Jobbik miért szélsőjobb kategória... Jobbikos voltam anno, de amiket most látok: Liberalizáódás, a "keménymag" kidobása, meg ráadásul az egész párt tele van zsidókkal, cigányokkal és szabadkőműves Vona több tanácsadója. Ez szélsőjobb? A Jobbik egy szánalmas álnemzeti párt... és ezt a valódi hazafiak már látják, nem is kevesen és csalódtak benne. A Jobbik ma a hiszékeny emberek pártja és a "divatmagyaroké" akiknek a magyarságuk kimerül abban, hogy felvágnak a semmire, mert tudásuk nem sok van, csak bíznak a jobbikban vakon. (Ezért a szövegért meg nyugodtan jöhet, hogy antimagyar vagyok, a jobbikosok mindig ezzel jönnek... mert csak provokálni tudnak még a nemzeten belül s, hiszen a jobbik az Isten, nincs más alternatíva. -nekik)


Csupán egy elméleti kérdés volt amit felraktam, mert érdekel a válasz.

2014. dec. 10. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem lesz soha.


Ennyire szélsőséges párt soha nem fog hatalomra kerülni.

2014. dec. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

"Én nem értem, a Jobbik miért szélsőjobb kategória... Jobbikos voltam anno, de amiket most látok: Liberalizáódás, a "keménymag" kidobása, meg ráadásul az egész párt tele van zsidókkal, cigányokkal és szabadkőműves Vona több tanácsadója. Ez szélsőjobb?"


Igen. Kezdjük azzal, hogy Mussolini Olaszországa sem üldözte a zsidókat, mégis szélsőjobbos volt, hiszen fasiszta kormány volt. A szélsőjobb nem azon múlik, hogy zsidó vagy nem, legfeljebb azoknak, akiknek a Kucuginfó teljesen kimosta az agyát.


A szélsőjobb a diktatúránál kezdődik, amikor van a hiperszuper, tévedhetetlen Vezér és haveri köre, akik rátelepednek a társadalom nyakára és szipkodják el belőle az életerőt, elkezdi megfigyelni az embereket és beleszól amindennapi életükbe. Folytatódik azzal, hogy minden nemzeti lesz és magyar és igazmagyar és magyarnemzeti és igaznemzetimagyarnemzeti és hasonló baromságok.

A gazdaság nagy része államosításra kerül, mivel minél több az állami tulajdon, annál többet birtokol a vezetőség is. A magánszektorban pedig a saját embereiket tolják előre, hogy ott is ők uralkodjanak (Hitler is ezt az elvet követe).


Ebből látszik, hogy már a Fidesz politikája is a szélsőjobba hajlik, a Jobbik pedig csak még ilyenebb lenne, amiből normális ember nem kér, mert nem akar terrorban élni, ahol Novák Emőke les majd be minden nap az ablakon, hogy hány magyar zászló van a falon és hány kalocsai mintás terítő van az asztalon. És ha nem találnak majd eléggé "magunkfajtának" akkor mehetsz követ törni valamelyik önfenntartó börtönükbe vagy munkatáborukba.

2014. dec. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
A Jobbik a Fidesz leányvállalata.
2014. dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
A Jobbik kimondja; a Fidesz nem mondja, de megcsinálja. Hátha el tud csaklizni egy-két szavazatot a Jobbiktól - még a végén egy-egy gárdabőrbe bújt jobbikos avval kampányolna, hogy nem tettek rendet. Tessék, itt egy törvény, csak élni kell vele! A magyar kormány megint a szélsőjobb kottájából játszik - a magát konzervatívnak és kereszténynek tartó néppárt ismét az antidemokratikus, náci, nyilas eszméket hirdető párt programját hajtja végre. Várjuk a pártegyesítő kongresszusról szóló híreket. (hát ezért leányvállalat)
2014. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyakorikérdéseken nagyon furcsa elméletek születnek mindig... A Jobbik leányvállalata a Fidesznek, az MSzP-nek, Iránnak, Oroszországnak... Ezen kívül Vona zsidó is, cigány is és szabadkőműves is :))

Egy ilyen koalicióval amúgy sol szavazót veszítene mindkét párt. Meg egy-két társadalmi kérdésen kívül nincs is nagy egyetértés köztük...

2014. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Nem lépnek koalícióba.

Eleinte valóban a Fidesz támogatta a Jobbikot, mivel a baloldalon az SZDSZ és az MSZP bukásával sorra alakultak az új pártok, míg a jobbon az MDFet nem követte semmi.

Azóta a Jobbik ostobán megpróbálta "elárulni" a Fideszt, hogy annak saját populista retorikájával ellopja a szavazóit és őket válasszák meg. Csúnyán elszámolták. Azóta kicsit hűvösebb a viszony, és a saját szavazóik megtartása érdekében távol maradnak egymástól, pedig azért vannak közös témáik (keleti nyitás pl.)

Nagy Illuminati meg szabadkőműves hívő nem vagyok, de az biztos hogy a Jobbik se különb, az Anonymus hacker csoport közzé is tette hogy ott is vannak korrupt, tolvaj politikusok.

Az hogy díszmagyar párt, az számomra egyértelmű. Ők a magyar kultúra, hagyományok stb. védelmében csinálják amit, legalábbis ezt állítják.

De úgy nem lehet a nemzeti kultúránkat ápolni, népszerűsíteni és védeni az amerikai marhaságokkal szemben, hogy cigányozunk, zsidózunk stb. Az nem hazaszeretet, az idegen gyűlölet. Az igazi magyar pedig a hazáját szereti és nem az idegeneket gyűlöli. És mindenkinek joga van dönteni, attól nem lesz senki hazaáruló mert nyitott. A Jobbik logikája ahogy van hibás, ráadásul agresszív, uszító, káros.

2014. dec. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!