Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Juhász Péter hogyan viszonyul...

Juhász Péter hogyan viszonyul a drog-kérdéshez?

Figyelt kérdés

Deutsch Tamást vádolja azzal, hogy drogozott. Ebből azt a következtetést vontam le, hogy Juhász Péter drogellenes. Ez mennyire felel meg az Együtt 2014 álláspontjának, amelynek alelnöke Juhász Péter?


A könnyű és a nehéz drogok tekintetében tesz különbséget az Együtt 2014?



2014. dec. 14. 14:16
 1/5 Jenő 34 válasza:
100%
Kedves Kérdező! Olvasd el azt a Facebook-posztot rendesen. nem drogosozott, hanem azt mondta, hogy undorító, hogy az a Deustch, aki legendás kokainista azt képes belemondani egy újságíró diktafonjába, hogy sose fogyasztott semmilyen illegális szert. [link]
2014. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jenő igazad van! Csak az indexes cikk címét olvastam el, de ezért még meg fogok bűnhődni, amiért ilyen lusta voltam!


Mint, mindent, ezt is lehetne továbbcsavarni, de most szeretetem jeléül nem fogom megvádolni az indexet azzal, hogy kihasználja, hogy sok ember drogellenes, és a cikk címében csak azt írják le, hogy Deutsch drogozott, így lefölözhetnek valamennyi támogatót a nem-liberálisok közül, a liberálisok számára.

2014. dec. 14. 14:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Juhász Péter nem drogellenes, hiszen politikus pályafutása előtt marihuánalegalizálós aktivista volt. Ebben az ominózus nyílt üzenetben sem a drogozást ítéli el, hanem hogy Deutsch szerinte hazudott.
2014. dec. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Juhász Péter nem drogellenes, hiszen politikus pályafutása előtt marihuánalegalizálós aktivista volt. Ebben az ominózus nyílt üzenetben sem a drogozást ítéli el, hanem hogy Deutsch szerinte hazudott."


Én annyira látom Juhász és Deutsch életvitelében a mai Magyarországot. Szinte esdekelve imádkozom érte, hogy igazam legyen, de szerintem, Juhász még életében nem drogozott és úgy védi a drogosokat, Deutsch meg úgy kardoskodik a drogozás ellen, hogy a focipályája vonalvezetése sem sima porral van kijelölve. Egyfajta kecske a káposztát avagy katolikus pap a 12 éves betévedt kisfiút eset ez.

2014. dec. 14. 16:32
 5/5 cli_hlt ***** válasza:

Juhász Péternek bírósági ügye is volt, és a bíróságra bevitt egy termetes kendernövényt is. :)


Ez annak a "polgári engedelmességi" (szerintem zseniális) akciónak volt a következménye, amikor is aktivisták bementek a rendőrségre, és bevallották, hogy fogyasztottak már kábítószert.


JP is feljelentette magát, így nem titok, hogy fogyasztott már kannabiszt, és ahogy azt már valaki leírta, a legalizációért küzdő Kendermag egyesületnek volt az elnöke(?).


Magyarország jelenlegi drogpolitikája, a drogstratégia, és ezek implementálása katasztrófális állapotban van.


Azért van ez így, mert Magyarországon nincs különösebb gond, viszonylag kevesen fogyasztanak ilyen szereket, és még kevesebb embernek lesz baja tőlük. A legnagyobb gondot az új pszichoaktív szerek jelentik (az alkohol és a koffein mellett, amik miatt persze sokan kerülnek kórházba).


Mivel nincs AKKORA baj, ezért rövid távú következmények nélkül lehet pénzt elvonni, és e miatt a következő választásokig semmi észrevehető nem fog történni.


(A hosszútávú kilátások persze elég ocsmányak, no.)


Ezeket a pénzelvonásokat persze meg kell indokolni. Az indok pedig a féktelen "büdösdrögösözás", azaz a kábítószerhasználóknak, illetve maguknak a szereknek a démonizálása, illetve ezzel párhuzamosan azok kriminalizálása.


A háttérben tehát a költségvetés szépítgetése folyik az állami szerepvállalás csökkentésével egy fontos problémával kapcsolatban. (Ami szerencsére nem akkora probléma, mint amekkorának beállítják, hogy aztán félrekezelhessék "olcsón").


Deutsch, meg a többiek ehhez adják a hangot, és csúnyákat mondanak a kábítószerfogyasztásról, hogy fanatizálják a szavazótábort, és elhitessék mindenkivel, hogy a megoldásuk működni fog. (Illetve hogy egyáltalán próbálkoznak megoldással. De nem.)


Deutsch meg elég alpári hangon beszél egyébként is, és sok "drogost" (engem is) ez egy PICIT irritál.


Juhász agya ezért dobta le az ékszíjat, és szólt oda akkorát Deutschnak, hogy annak muszáj lesz (lenne) bíróság elé vinni az ügyet.


Ha Juhásznak tényleg vannak tanúi, akik tényleg hajlandóak bíróság elé állni, akkor abból nagy csinnadratta lesz.


Hogy pontosan mi, azt nem tudom, nem vagyok jogász.

2014. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!