Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A tüntetéssorozatot amerika...

A tüntetéssorozatot amerika szervezte? Kohólt korrupciós botránnyal akarják megbuktatni a magyar kormányt?

Figyelt kérdés

Mi van, ha az összes tüntetést az amerikaiak szervezték, hogy megbuktassák a magyr kormányt. No, nem azért mert annyira a szívükön viselik a magyar emberek érdekeit és tudnák, hogy a mai ellenzék az MSZP és Gyurcsány sokkal felvirágoztatna minket egy "reformhullámmal", hanem pusztán a saját érdeküket szem előtt tartva. ugyanis nem nézi USA jó szemmel, hogy Orbán nyitott üzleti kapcsolatokat kelet-felé Putyinnal. Ugyanis sok dolgot, jóvalkedvezőbb kondíciókkal is be lehet szerezni, mint amerikából, mégha emiatt most prüszkőlnek is McCainék.


[link]


[link]


Te bedőlsz az amerikaiaknak ?


2014. dec. 15. 18:48
1 2
 1/15 hollófernyiges ***** válasza:
89%
Koholt? Konkrátan az én ismeretségi körömben is van olyan, akinek a cégénél úgy úsztak meg adócsalást, hogy lefizették Vida Ildikót. Hány éves vagy te királyfi kérdező? :)
2014. dec. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Jaja, az amerikaiak szervezték meg a több ezer milliárdos áfa csalás sorozatot is, csak azért hogy csődbehúzzák a NAV-ot. Amerikaiak szervezték le a többi korrupciót is, féláron átpasszolt önkormányzati lakások, TAO, ilyen-olyan kiruccanások, maguktól növekedő házak stb. Ezeket mind a hanyatló nyugat szervezte hogy besározza a drága Miniszterelnök Úr-at, és a kormányunkat.
2014. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Az egyes pedig maga Goodfriend, ne higgyetek neki.
2014. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Hát ja, itthon már mindenki orosz kaviárt eszik, mindenki orosz autókkal jár, orosz benzint tankol, az orosz napfényt élvezi orosz hóban, és ez már annyira de annyira zavarja Amerikát, hogy meg is akarják buktatni a kormányt.

Értem én!

2014. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Mégha ez a baromság igaz is lenne, nem zavarna. Sőt, örülnék, ha Amerika megbuktatna egy oroszseggnyaló kormányt.
2014. dec. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Ááááá! Ndem dölök be. Tudom, hogy a Gyurcsány intézte.
2014. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden hülye tudja, hogy ma Magyarországon milliárdokat csalnak el ilyen olyan módon, pártállástól függetlenül.


Én is ismerek több céget, akik benne vannak bizonyos bulikban és így kapnak megrendelést és rengeteg pénzt. Nem nehéz úgy szart keverni, hogy mindenki sáros; elég csak egy kicsit meghinteni és össze is dől az egész, mint egy kártyavár.


A Jobbik pedig, ha nem lenne benne a buliban, már simán fel tudta volna borítani a bilit. De persze ők is benne vannak, különben nem ülnének a parlamentben. Ettől függetlenül nem vagyok hülye, ha eltakarodna a Fidesz, elsőként állnék a Feri útjába, ha megindulna a miniszterelnöki szék felé.

2014. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

A Gyurcsányi küdte ránk az Amérikaikat hogy megdűtcsík az orbány minniszterelnyök urat. Meg amúgy is elmúlt nyócév!


Üdvözlettel egy elfogúlatlany Fidesz szavazó.

2014. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Koholt? Konkrátan az én ismeretségi körömben is van olyan, akinek a cégénél úgy úsztak meg adócsalást, hogy lefizették Vida Ildikót. Hány éves vagy te királyfi kérdező? :)"



Kohólt jeletése, nem bizonyított ! USA sosem bizonyította a korrupciós vádjait és te sem tudod, mert különben bíróságra mentél volna, vagy megírtad volna az MSZP-seknek és ők mentek volna. De, ez azért nem következett be, mert alaptalan vádak.

2014. dec. 15. 20:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég ostoba vagy, ha nem veszed észre a Fidesz korrupcióit! Nem kell ahhoz Amerika, hogy lássuk, milyen korrupt ez a kormány.
2014. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!