Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ez a Jólét és...

Bob76xd kérdése:

Szerintetek ez a Jólét és Szabadság Demokrata Közösség egy bohóc párt Magyarországon?

Figyelt kérdés

[link]


Én annak tartom, mivel hülyeségeket mond, és azt mondja hogy Antall József az MDF miniszterelnök jót csinált Magyarországon. Én azt mondom hogy ez egy nagy óriási aljas hazugság! Antall József nem csinált semmit Magyarországon, ugyan úgy lopott, mind Gyurcsány, Bajnai és Orbán Viktor, és Horn Gyula. És ez a párt egy konzervatív liberális párt. Én utálom a liberálisokat és a konzervatívokat is. Az MDF utódja nem fog bekerülni a parlamentbe, mivel az MDF már volt a parlamentben, és jól leégette magát a lehallgatási üggyel. Szerintetek ez az MDF utód párt (Jólét és Szabadság Demokrata Közösség) egy bohóc párt Magyarországon ?



2014. dec. 18. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
pontosan az
2014. dec. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A JESZ nem bohóc párt, és Antal József nem csinált semmi rosszat! Igaz hogy volt ez a Taxis blokád, de Antal József nem csinált semmi rosszat.
2015. márc. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!