Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak miért nincsene...

Magyarországnak miért nincsenek területi követelései?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert szeretjük a békét és a jó viszonyt. Én legalábbis szeretem.
2014. dec. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Mert a vezetői láthatólag ekkora területtel se bírnak el, nemhogy egy nagyobbal...
2014. dec. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%

Teruleti kovetelesunk max akkor lehetne, ha:

1, nem irtuk volna ala a trianoni beket.

2, katonai es gazdasagi tenyezok lennenk Europaban.

2014. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Orbán királynak még ez a kis csonka Magyarország is sok.
2014. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 progizo ***** válasza:
43%

#1.: "Mert szeretjük a békét és a jó viszonyt. Én legalábbis szeretem."


Akkor neked ne legyen semmilyen követelésed. Főleg az ne, hogy Magyarországnak ne legyen területi követelése. :-)

Azért ugyanis még senki nem harapná le a fejünket, ahogy Európa más országainak sem (Spanyolo., Szlovénia, stb.), vagy Japánnak sem és még sorolhatnánk. Csak valahogy fel kéne végre nőni erkölcsileg, önbecsülésileg a két világháború közti önmagunkhoz, amikor revizionista volt a politika és a közhangulat. És az egy dolog, hogy ki merjük-e mondani, az egy másik, hogy meg tudjuk-e valósítani, de előbbi előfeltétele az utóbbinak, vagyis hogy erőt gyűjtsünk és kitűzzük a célt.

2014. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 progizo ***** válasza:
69%

#2.: Mit jelent az, hogy "elbírni egy területtel"? Egy csomó ország szegényebb nálunk, mégis van bennük annyi büszkeség és önbecsülés, hogy ne adják fel saját területeiket.

Szóval ez a "területelbírás" csak egy üres kifogás.

2014. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

azért nem követelünk nyíltan, mert a "szövetséges" ellenségeink még hallani se szeretik! képzeld el milyen ribillió lenne az eu-ban, ha Magyarország nyíltan vissza akarná szerezni a területeket, mikor még az eu terror a csonka Magyarországot is meg akara fosztani a saját országa fölötti hatalomtól!

a másik , hogy még nincs nagy aktonai, gazdaági erőnk, ezért sem érdemes nyíltan politizáli!

de annak örülhetünk, hogy Orbán Viktor Nemzeti Kormánya elvetette a magvakat a nemzetújraegyesítéshez, aminek a tökéletes pillanatban az országújraegeysítés lehet a vége!

Isten áldja Orbán Viktort!

2014. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
A németek se követelik vissza a 2. vh-s területeiket,Anglia se a gyarmatbirodalmát.Nekünk biztos hiányozna egy partizánharcban jeleskedő népcsoportokkal való háború...Már a seggünket se vagyunk képesek kitörölni önállóan.
2014. dec. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Milyen partizánharcokról meg terrorizmusról beszéltek ti? Én békés területi igényekre gondoltam, nem háborús revízióra. Azaz Magyarország a Párizsi békeszerződés ügyét benyújtja a Hágai Nemzetközi Bírósághoz, újratárgyalásra, mivel az igazságtalan volt.
2014. dec. 19. 19:30
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyrészt mert 1945 óta nem volt olyan kormány, amelyik bármi jót szándékozott volna tenni az országgal és a nemzettel. Másrészt mert nekünk, magyaroknak előbb a csonka Magyarországot kellene visszaszereznünk.
2014. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!