Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Mi a véleményetek...

Jobbikosok! Mi a véleményetek Szaniszló Ferencről és műsoráról a Világ-Panorámáról?

Figyelt kérdés
Lehetőleg csak Jobbikos véleményekre vagyok kíváncsi. De másokat is "meghallgatok" :)

2014. dec. 20. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Én bírom a Szaniszlót. Üde színfolt a tévé képernyőjén, illetve a jutubén, mert én ott nézem, és mindig jót szórakozom rajta. Mond időnként hajmeresztő dolgokat, de meglepően sokszor nagyon is szomorú igazságokra mutat rá. Többet kellene tájékozódni, emberek (pl. olvasni!), és akkor sokan rájönnének, hogy mennyi igazság van a mondandójában.
2014. dec. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
29%
Furcsa hely lehetett a Panoráma szerkesztősége, nagyon negatív hatással volt az ott dolgozók elmeállapotára. Különösen Szaniszlóéra.
2014. dec. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Én szeretem nézni, bár nem vagyok jobbikos.


Tény, hogy nem kell mindent elhinni, de azért szórakoztató. Nem is értem, hogy mi ez a nagy gyűlölet. Már-már olyan érzésem van, hogy manapság menő dolog utálni a műsorát.

2014. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Meghallgatom...
2014. dec. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Egy futóbolond, igazi mintapéldánya a félművelt, összeesküvés-elméletekben hívő, téveszmékkel küzdő turáni-árja fajnak.
2014. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Ő a 21.századi Herder.


Néha eléggé depressziós hangulatot és negatív jövőképet fest a magyarok elé, amolyan negatív hangulatot keltő agymosónak tartom


bár elég jó összefüggésekre is rámutat, ami a nagypolitikában eddig történt és történik (háttérhatalom stb.)

2014. dec. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Úgy beszél a műsorában, mint egy robot.
2014. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésre normálisan válaszoltam és mégis lepontoztak ?
2014. dec. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

itt sajna mindig lepontoznak mindenkit, aki normális


nem vetted még eddig észre?


sőt rosszabb esetben ok nélkül letiltanak, meg cenzúráznak

2014. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igaz, más kérdésnél is háboroghattam volna, válaszoltam egy súlytalan kérdéshez (Hogy tud Tajvan nagy haderőt fenntartani ?), és mégis csak 64%-ot kaptam :(


Divat a kérdésre válaszoló kérdéseket is lepontozni ? Miért nem aszerint pontoztok, hogy a témába válaszol-e vagy sem, vagy hogy adott-e választ a kérdésedre vagy sem ?

2014. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!