Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért háborog mindenki Orbánék...

Miért háborog mindenki Orbánékra? Nézzük a politikai életet. MSZP mit csinált? Lopott! FIDESZ amit egyik kezével ad azt a másikkal ellopja! Végeredmény 1-1

Figyelt kérdés
Ha más kerül kormányra nagyon nagy eséllyel ők is lopni fognak. De ha jobban belegondoltok azért mindenki megtömné a saját zsebét ha hozzáférne a pénzeszsákhoz. Te is én is! Vagy csak én látom így?
2014. dec. 20. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még elhiszem magamról hogy bezzeg én javítani akarnék az országon. Csak hát nem vagyok se jó szónok, kapcsolataim sincsenek, se médiahátszelem, és a programom se lenne egy populáris progamom...
2014. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

ha olyan törvények lennének, meg ügyészség, bíróság, akkor ilyen pofátlanul nem lehetne lopni egy nyugati típusú demokráciában, csak egy diktatúrában


a fidesz nem ad semmit, megváltoztatta a munka törvénykönyvét hátrányosan a dolgozók szempontjából

munkaalapú rabszolgatársadalmat akar


amúgy meg hiába erőlködsz, úgyis bukni fogtok, jaaaa és nem vagyok "liberátor", amiért gyűlölöm orbánt és bandáját


ha ennyire magabiztos lennél nem itt folytatnál agitprop munkát

2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj hogy ők vagyonosodnak, csak az a baj hogy tőlünk egyre többet akar beszedni. Nem erről volt szó. Azt mondta az ötödik évben már jól fogunk élni. Nem csak a politikusok, hanem a nép is.
2014. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is értem a kérdést.

Ha loptak, akkor miért ne háborognának az emberek?

2014. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, most bukunk el 100Millio Eurót autópálya építésre, hogy a stabil aszfaltkeverőnek 50km-en belül kell lennie.

Mobil keverőkkel is bőven megoldható a dolog.

De a stabilból csak egy van ezen távolságon belül.

Na vajon kié az és ki nyeri a tendert?? És miért is így írták ki??

Versenyhelyzet korlátozása miatt megvonják a pénzt.

Nem tudom, de mostanában valami baja mindig van az EU-nak, nem is tudom miért.... Hol ez-hol az.

De az nekünk sok pénzbe kerül. Majd csak kifizetjük valamilyen, ki tudja milyen adó formájában.

2014. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Csak olyan törvényeket senki nem fog hozni ami saját maguk ellen szól akárki legyen a góré! Ezt jól tudod te is és én is. Én nem vagyok senkivel csak sokszor nem értem az embereket hogy úgy belehergelik magukat holott tudják hogy a többi is ezt csinálná. Teljesen mindegy hogy milyen jogcímen meg mit milyen adónak hívnak a végeredmény ugyanaz. Csak azt akarom a végére mondani hogy az életét mindenki magának teszi vagy teheti jobbá. Én is azon vagyok hogy jobb életem legyen és ez főként csak tőlem függ. Fentről mindig is keresztbe fognak tenni.
2014. dec. 20. 22:01
 7/14 anonim ***** válasza:
93%
Sry nincs igazad, én nem csinálnám ezt. De nem is tudnék politikus lenni, mert nem tudnék minden utcasarkon vmit hazudozni, hanem megmondanám a népnek konkrétan, hogy mi lesz, nem köntörfalaznék. Csakhogy ilyen poltikust nem választ meg senki, hanem csak olyanokat, akik megígérnek mindent, mindegy hogy mennyi a valóságalapja. Itt kezdődnek a bajok.
2014. dec. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezért jöjjön egy harmadik párt, hogy az ottani emberek is megtömhessék a zsebüket. Tudod osszuk szét az ország pénzét, inkább 3 felé menjen, mint 1 felé. Ilyen jó fej vagyok :) Folytassuk a Jobbikkal.
2014. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És és akkor ezt el kéne fogadnunk? Csak mert már más párt is lopott? Nem igazán értem én a logikádat. Mellékesen hozzátenném, hogy nekem semelyik kezével sem adott a FIDESZ, viszont elvenni folyamatosan elvesz.
2014. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért 7-es, próbálta ezt az utat már akár egyetlen egy politikus is?
2014. dec. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!