Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy MSZP szavazó mit gondol a...

Egy MSZP szavazó mit gondol a Munkáspártról?

Figyelt kérdés
A nem szalonképes válaszokat moderálom.

2014. jún. 4. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a többségük azt sem tudja, hogy létezik.

Aki meg ismeri, az súlytalannak tartja őket vagy túl szélsőségesnek, ezért nem támogatja.

2014. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
az MSZP új neve lehetne MFP Magyar Fideszgyűlölők Pártja... kb ez írja le a pártot meg a követőit
2014. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van munkáspárt? Thürmer van, ő is csak választásokkor mutatkozik meg néhány elcsépelt populáris szlogennel.
2014. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
(jaj, kérdező, miért gondolod, hogy itt "nem szalonképes válaszok" sorjáznak majd?:D)
2014. jún. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyok nagy MSZP-s, inkább jobboldal ellen szavazónak mondanám magam.

Munkáspárt? Nevetséges, marginális párt, ja és őket a fidesz nyomja sokszor, hogy ezzel is gyengítse a többi baloldali pártot.


Normális világban ugyanolyan viccpárt lenne a jobbik, fidesz is mint a munkáspárt.

Az, hogy meg pár éve Észak-Koreában voltak jópofizni...amikor itthon leszálltak a repülőről akkor kellett volna őket elcsukni.

2014. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok MSZP-s, de amúgy a Munkáspártról legalább még el lehet mondani hogy baloldali párt. Ez az MSZP, DK, Együtt-PM... gittegyletről legkevésbé sem mondható el. Egy olyan párt amelyik európai egyesült államokat akar, multikultizik meg az egész felfogása kapitalista, az ne nevezze magát baloldalinak.
2014. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves 14:48, te összekevered a baloldalt a szélsőbaloldallal...
2014. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom, nem az MSZP politikusai énekelték büszkén még néhány éve az internacionálét? Az "éhes proletárok" :DD
2014. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Munkáspárt neve Magyar Munkáspárt. Thürmel Gyula vezeti, ő sose jutott be a magyar parlamentbe. A pártnak nincs frakciója, a másik meg az, hogy a veterán kommunisták fele Munkáspárt, a másik meg MSZP. A Munkáspárt szélsőbaloldali, az MSZP meg balközép.
2014. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kommunista és náci, én nem támogatom a pártokat. Független vagyok, az MSZP és a Munkáspárt nem kötnek koalíciót, mivel az MSZP balközép, a Munkáspárt meg szélsőbaloldali párt. Mesterházy fiatal, Thürmel Gyula meg idősebb nála.
2014. jún. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!