Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallottátok a fideszesek...

Hallottátok a fideszesek legújabb érveit? Már kínjukban nem tudnak mit mondani.

Figyelt kérdés

"Nemzeti nagytőkésekre van szükség, ezért a milliárdos osztogatás a haveroknak és inkább nekik menjen a pénz, mint a külföldieknek."


"Törődjetek már bele a választási vereségbe!"


"Nincs más alternatíva és nincs jobb Orbán helyett, mégis ki kormányozna helyette?!"


"Nem kell irigykedni, hogy más tanuljhat külföldön."


"Ne politizálj annyit, saját magadnak teheted jobbá az életed, ne a kormányt hibáztasd és a kormánytagokat irigyeld."


"Képezd magad, tanulj és dolgozz többet, úgy mint, Orbán Viktor, mert ő már letett valamit az asztalra."


"Libsikéim fáj az igazság, hogy háromszor nyertünk és az ország 2/3-a Orbánt bízta meg miniszterelnöknek?"


"Mit kell foglalkozni Orbán gyerekeivel, akik a saját lábukon állnak és nem is közszereplők?!"


"Orbánnak nincs milliárdos vagyona, mint Gyurcsánynak."



Eddig én is meghittem Orbánnak bevallom, de ami sok az sok!


2014. dec. 22. 19:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem diktatúrában élünk.

És igenis az embernek nem mindegy ki van hatalmon.


Már miért nem lenne más OV helyett?

Nincs pótolhatatlan ember...


Ezek mind demagóg buta érvek,tipikus fideszes gondolkodás.


Nem irigyelném a politikusoktól a magasabb bért,vagyont,ha emberközpontú intézkedéseket hoznának.


Én nem akarok Kínában élni,ahol a lakosság 80% nyomorog,még az elit dőzsöl....

Ilyen áron nem kell semmiféle "fellendülés"

2014. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Mit is lehetne várni olyan emberektől, akik 10Ft rezsicsökknentésért eladták az országot.
2014. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Abból a 170 forinttal kevesebb rezsivel amit a választás előtt kellett fizetned, te voltál a jani a helyi kiskocsmban? Meghívtál valami dagi ribit vagy egy másik haverodat egy pohár sörre és királynak érezted magad?
2014. dec. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
72%
Ezek szétlopják az Országot és még meg is akarják magyarázni, ez a pofátlanság csúcsa. Bárki takarítja el ezeket jólteszi.
2014. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
14%

"akik 10Ft rezsicsökknentésért"


Nem tudom, de a falra mászok az ilyen kijelentésektől. A rezsim csökkent, elég szépen, akinek meg nem tetszik, az fizesse továbbra is a magasabb díjat. Nekem mindent egybevetve(villany, víz, gáz) 12.000 Ft-ot jelent a rezsicsökkentés egy hónapban. De ismerek olyat, akinek 3000-4000 Ft-okat csökkent, de mint írtam, aki ennek sem tud örülni, az ott rohadjon meg ahol van, egyeseknek semmi sem jó.

2014. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

"A rezsim csökkent, elég szépen"


Ne hazudj öcsi! Ötször annyit lopnak el tőled mint a fidesz kormány előtt!

2014. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

#6


Ez igaz, de ő volt a jani a kiskocsmában :D

2014. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

# 5/5 Időpont ma 20:26


A rezsid csökkent 12 000-rel, amit aztán szépen visszavesz emelt adók formájában kétszeresen. Tényleg, de qrva jó!

2014. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én kiszámoltam ezt a rezsicsökkentést, és nekem az jött ki hogy éves szinten 12-13 ezer forintotal csökkent a rezsim.

Aztán összeszámoltam hogy éves szinten mennyivel költök többet mint négy éve, és azjött ki hogy 80-85 ezer forintal költök többet évente ha mindent beleszámolok.

Akárhogy számolom Orbán csak kivesz a zsebemből 60-70 ezer forintot évente. Nemtudom hogy ki hogyvan vele de én ezt az egész rezsi csökkentést kamunak tartom. Ez is olyan lett mint a pedagógusok fizetésemelése, addig emelték nekik a fizetésüket hogy a végé csak kevesebbet visznek haza mint a fizetésemelés előtt.

2014. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Vacuolum ***** válasza:
100%

Látjátok ezért hisznek még Orbánnak, mert "úristenem visszakaptam 12000 Ft-t ez egy arany ember!!", de abba bele se gondol hogy mennyi új adót vezetek be és mennyi minden lett drágább, mert a szolgáltatás felett álló céget megadóztatták vagy maga a terméket.

[link]

Tessék egy kép arról, hogy mennyi mindenért fizetsz többet mióta hatalmon van és utána gondolkozzon el mindenki azon, hogy ért-e valamit a rezsi csökkentés vagy csak parasztvakítás volt. Ja igen a lakosságra egyre több teher hárul és az országunk gazdasága még mindig a béka segge alatt.

2014. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!