Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A cserdi romák 5 tonna ételt...

A cserdi romák 5 tonna ételt adományoztak idén. Ti mit tettetek az országért?

Figyelt kérdés

Különösen azoktól kérdezem, akik magukat nemzetinek tartják, és állandó jelleggel cigányoznak itt (is).


[link]


2014. dec. 23. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%
Befizettem egymillió forint jövedelemadót és nem növeltem a börtönök túltelítettségét.
2014. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Vadkan01 ***** válasza:
85%
Adakozik a Jobbik és cserdi cigányság, legalább a rászorulók nem döglenek éhen ebben a korrupt országban. Adakozzon mindenki aki teheti!
2014. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
70%

nem mentem szavazni

pörköltet főzetem

2014. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szelektíven gyűjtöttük a hulladékot. Vissza lett forgatva a drága nyersanyag a gazdaságba.
2014. dec. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Adtam elég adományt az adómmal...


A kérdés meg egyértelmű, hogy mire céloz, erre meg az a válaszom, hogy van az az 1% a romák és cigányok között akik rendesek és becsületesek, attól függetlenül a maradék 99% olyan amilyen. Ha azok is úgy viselkednének mint az az 1%, vagy ha nem is adakoznának, csak nem lopnának stb. akkor már senki sem mondana egy árva rossz szót se rájuk.

2014. dec. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
7%
Én júniusban itthagytam az országot.Adakoztam én eleget Orbánisztánban.
2014. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
66%

5 tonna ételt


Tudjátok mekkora ennek a súlya?


Egy cigány, aki haszontalan cigányokbol, (mert a magyar ilyennek ismeri öket) szórahajló munkásokat csinál, akik a saját igényeiken felül tonnaszámra termelnek élelmiszert és ezt, jótékony céllal tovább ad, elismerést érdemel.

Bogdán László törekedésének értéke jóval magassabb az 5 tonnánál. Persze vannak akik ezt is tudják kritizálni.

Sok szeretettel üdvozlöm a szorgalmas cigányokat!

2015. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!