Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy tonna ember csak tegnap...

Egy tonna ember csak tegnap kezdett el hőzöngeni, hogy jujj a jobbik meg akarja szüntetni az rtl-t és tv2-t. Ez nagyon azt jelenti, hogy ezek az emberek tényleg csak a két tv-ből informálódnak?

Figyelt kérdés
Hiszen vona már hónapokkal ezelőtt elmondta a tv "lerombolós" szövegét. Ez azt jelenti, hogy ezek az emberek csak ebből a két TV-ből informálódnak, sehonnan máshonnan, ez azért valahol szomorú nem?
2010. márc. 23. 09:34
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván... Az embereknek legalább a fele totál agymosott :(
2010. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

ha valaki CSAK barikádból vagy CSAK kuruc-ból informálódik az se jó, ne érts félre.


viszont ez sem egészséges, hogy ez a két TV az amihez hozzá vannak kötve mint cukros az inzulinhoz.

2010. márc. 23. 09:40
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek fele nem csak a TV-k miatt agymosott,Azok is agymosottak, akik istenítenek egy pártot vagy a vezérét.Csak ezt nem akarják belátni.
2010. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Azok az emberek is mi vagyunk, magyarok. Nem fogja fel az agyatok, nem az rtl a hibás hanem a magyar. Megnézném egy vitádat egy ilyen hőzöngő emberrel... Tuti sikervideó lenne, sztár, celeblehetnél, aztán meg a pártkatonák várnák, hogy leadja az rtl, néznék, röhögnének, és észre sem vennék, hogy bámulják a tévét.
2010. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%

De most komolyan!

Milyen érveket hoznál fel egy mónikasót kedvelő jókedélyű idős hölgynek, hogy az rtl mérgező?

2010. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%

De most komolyan!


komolyan szükség van rtl vs tv kettőre?


hát igen kellenek a hű de színvonalas műsorok és a 3 negyed órás reklámok :D

2010. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

akkor nem értem, hogy most mi a bajod. hisz magad ellen beszélsz, te magad mondod, hogy ezeket az embereket nem lehet meggyőzni, hogy mérgezik magukat és vele együtt a családjukat és közegüket is. ebben az esetben akkor valóban az a megoldás, hogy a mérget vesszük el.


ha az emberek tudnának magukra vigyázni, ha okosak lennének, akkor pl nem kellene sebességkorlátozás nem kellene rendőr sehova, hisz van eszük, hogy nem tesznek hülyeséget. nincs, ahogy te is mondod. akkor meg?


amúgy nem lehet felróni hibának, hogy az ember hülye, birka. ki cseszte el szerinted? nah ők a hibásak, a tv, és ki cseszte el a tv-t? a kormány-ortt, mert hagyta őket idáig fajulni.


vannak felelősök, de azok nem az elbutított emberek, valahol ők áldozatok.

2010. márc. 23. 09:52
 8/35 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, én is a két kereskedelmi csatornán szoktam csak híradót nézni, mert azt szoktam meg, hogy fél hétkor bekapcsolom a tévét és megnézem a híreket valamelyiken. Néha (nagyon néha) megnézem a híreket az m1-en is, de általában nem szoktam kettőt is megnézni, hacsak nincs valami nagyon érdekes vagy fontos dolog. Amúgy meg ha valamire konkrétan kíváncsi vagyok, akkor a neten olvasok híreket, a google hírkeresőjével. Na de ugye nincs minden családban internet.


Különben meg megértem az embereket, hogy nem tetszik nekik ez a fajta fenyegetés. Tanultam médiát, a televízió biztonságérzetet ad az embereknek azáltal, hogy "állandó". Ha valaki ezt a két csatornát szokta nézni állandó jelleggel, akkor neki ez jelenti a hírek, tájékozódás, informálódás állandóságát. Ez az összeköttetése a külvilággal, azzal, ami a tágabb környezetében történik.

Tök jó, hogy vannak tematikus csatornák, ahol ismeretterjesztő filmek vannak, vagy főző műsorok, vagy divat, vagy sport meg stb., ugye nem ezekből tudjuk meg, hogy pl. mikor lesz óraátállítás vagy milyen idő várható holnap, vagy hogy lesz-e szmogriadó, stb. Én ezeket az infókat mindig a kereskedelmi tévéken hallom először. Mint ahogy szerintem sokan mások is. Nekem ez olyan, hogy ott hallok valamit pl. a hírekben, ez ad egy alap információt, és ha fontosnak érzem, akkor utánanézek. Egyrészt mert van rá időm, másrészt mert megvan hozzá a lehetőségem (pl. neten megnézni, mint írnak róla máshol). Sok embernek vagy ideje, vagy lehetősége nincs utánanézni bővebben a dolgoknak, így nekik már ez az alap információ is sokat számít. És azért itt néz a többség híreket pl. , mert utána is maradnak ezeken a csatornákon, mert itt adják az ország nagy részének a körében népszerű műsorokat. Amúgy biztos a közszolgálati csatornákon is mennek jó műsorok, csak sajnos az emberek már annyira leszoktak róla, hogy oda se kapcsolnak általában. Ha népszerűbbé tudnák magukat tenni valahogy, akkor valószínűleg a funkciójuknak megfelelő építő jellegű műsorok is több emberhez elérnének.

2010. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
56%

Egy kicsit nehéz lenne egy nagy gyűlésen elmagyarázni retorikailag, hogy a ORTT ben az agyak nagy része még mindig ultraliberális, és furcsán értelmezik a törvényeket.

Pld mi jó abba a cigányságnak hogy show műsorokban gyalázzák a saját fajtásukat a 20e Ft ért megvehető agyszintű egyedei. És mi a jó a Tv nézőnek ebben?

Hogy elég volt ebből a szélsőliberáis felfogásból, és ahogy a parlamentből kikerültek, úgy a pozícióik betöltésére is elvesztették a felhatalmazást!


Akik befolyásolták eddig a médiát, és ballibrális uralmat idéztek elő, azokat úgy kell kivágni mint a macskát sz...!

Újra kell szabályozni mind a tartalmat, mind a tájékoztatás pártatlanságát szabályozó médiatörvényt.

2010. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
50%

Nem betiltani kell, hanem megszigorítani, rendszabályozni.


A betiltás szó tipikus radikalista antidemokratikus szó.

Ezen van itt a hangsúly nem az rtl-en meg atv2-n

2010. márc. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!