Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt valami készülődik?

Itt valami készülődik?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesztőek a kommentek... Nem vagyok fideszes, de polgárháborút azért nem szeretnék. Ilyen felháborodáshullámot nem igazán lehetett tapasztalni korábban a rendszerváltás óta...



2014. dec. 29. 16:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Polgárháború biztos nem lesz, az elég súlyos kategória.

Az viszont tény, hogy a Fidesz népszerűsége (hála Istennek) szélsebesen csökken. Remélhetőleg végleg eltűnnek a süllyesztőben.

2014. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert a lakosság 0,000001 %-a hülyeségeket ír az még kevés.
2014. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nm lesz polgárháború, de a többség véleménye az, amit a kommentekben lehet olvasni.
2014. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem lesz polgárháború 50 idióta miatt, aki annak ellenére, hogy utálja Orbánt, képes volt csak azért belájkolni az oldalát, hogy minden képéről és posztjáról azonnal értesüljön és tudjon fröcsögni. És képzeld, az a legszomorúbb abban, hogy ugyan ez az 50 majom pampog az összes többi fideszes és jobbikos politikus képei alatt. Szerintem 1 napjukból 6 óra csak erre megy el. Na de a másik oldalon is vannak ugyan ilyen majmok, csak ők most valahogy halkabbaknak tűnnek nekem. Ezeknek tényleg jó, hogy saját magukat idegesítik?
2014. dec. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Furcsa hogy nem törlik ezeket a kommenteket. Szabin vannak akik a listákat állítják össze?
2014. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Szándékosan nem törlik, mert ezzel az ellenzék égeti magát a műveletlenségével.


Én is azóta nem vagyok a Jobbik mellett.

2014. dec. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Készülődik? Na ne röhögtess , volt pár tüntetés de ezek szervezői is egymással veszekednek. Nekik ugyan arra fáj a foguk mint Orbánnak ,a hatalomra és pénzre vágynak. Ha nem így lenne nem egymással vitatkoznának hanem összefognának a cél érdekébe.
2014. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztőek a kommentek? Az nem ijesztő, ami kint az országban történik? Ami igazán ijesztő, az a temérdek adó, és egyéb fizetnivaló, amit 28, 45, 70.ezerből kell kiperkálni! Ijesztő, ahogyan az emberek többsége fejvesztve menekülne külföldre, ijesztőek a bolti eget verő árak , de a legijesztőbb, hogy folyamatosan olyan majmot állítanak a birkák az ország élére, aki csak lopni és nyomorba dönteni tud! Én már a polgárháborút sem bánnám, csak legyen végre valami jobb irányú változás, mert a magyar átlagember idegei már kezdik végleg felmondani a szolgálatot!
2014. dec. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Látszik amúgy a kommentekből, hogy csodálatosan meg lett osztva az ország!Ugyanakkor az is egyértelmű, hogy az Orbán mellett állók vannak kevesebben, eltörpül a számuk az ellenzők mellett.2/3-ad?????Hmmm, érdekes!


Amúgy nem tudom, a kommenteken sírjak, vagy nevessek.Azért kösz, kicsit feldobtad a napom néhány kommenten szakadok a röhögéstől!

2014. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%

"polgárháborút azért nem szeretnék"


Miért nem?

2014. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!