Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ilyesmire miért van szükség?

Az ilyesmire miért van szükség?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=zquT4EkwQW8


Tök mindegy, hogy valaki utál egy politikust vagy sem, de mindennek az alja, az egyik legprolibb cselekedet az, hogy megdobálják a tüntetők tojással. Ezzel mégis mit akartak elérni? Vagy ettől van/volt orgazmusuk?


2014. dec. 30. 03:07
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Mer enékül ezek a rühössök sose tanújják meg hun a hejök.
2014. dec. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Ez a szokás már kb. az ókor óta létezik. Miért pont napjainkban ne létezne? Még mindig humánusabb, mint köveket dobálni, ugyanakkor a véleményt elég világosan kifejezi.
2014. dec. 30. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Régen meg leölték őket.

Szerintem a tojásdobálás ahhoz képest elég light-os tett.

2014. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%

Egyáltalán nincs rá szükség. Egyetértek veled, kérdező: mindennek az alja. A dobáló személy(ek) "primitív b.nkó" voltát bizonyítja, semmi mást. Mert a véleményt KULTURÁLT formákban is ki lehet fejezni, normális ember ezt így teszi.

Teljesen mindegy, mi volt a szokás a közép- vagy az ókorban, bár akkor is a csőcselék "szórakozása" volt az ilyesmi (a hasonló állatias "szórakozásokkal" együtt); fejlődni kellene minden területen, és nem visszafelé.

2014. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

"Mert a véleményt KULTURÁLT formákban is ki lehet fejezni, normális ember ezt így teszi."


Normális emberekkel valóban lehet kulturáltan vitatkozni.

Azonban nálunk a "majd megunja és hazamegy a sok nyomorék tüntető" és az "én lettem megválasztva, én vagyok itt az uralkodó, bazze!!!" hozzáállás a divat a politikusok részéről.

2014. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek. Ez csak a kezdet, amikor nem vesznek párbeszédképesnek, és visszaélnek a hatalmukkal. Ez a minimum, amit érdemelnek. Ha egy picit továbbmennek, még úgy is beszélhet velük a nép, mint a franciák 16.Lajossal. És ez nem bunkóság kérdése.
2014. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbálj az ilyen "értelmiségiekkel" mint a politikusaink, kulturált formában, értelmesen közölni valamit. A "proli csőcselék" 90%-nak magasabb végzettsége van mint az ország irányítóinak.
2014. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Annyiból jó, hogy legalább rájönnek, hogy ők sem érintethetetlenek.
2014. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Normális emberekkel valóban lehet kulturáltan vitatkozni."


Véleménynyilvánításról volt szó, nem vitáról.


"Azonban nálunk (...)"


Tudom. De ezen sajnos SEMMI nem fog változtatni. :(


"Ez csak a kezdet (...)"


1. Gondolom, nem ismerős: "Az erőszak erőszakot szül." Pedig nagy igazság.

2. Óóó, a franciák... Akik a naaagy francia forradalomban az uralkodó után egymást öldösték le... Nem gondolnám követendő példának.


<Próbálj az ilyen "értelmiségiekkel" mint a politikusaink, kulturált formában, értelmesen közölni valamit.>


Próbáltam, nem is egyszer: polgármester, alpolgármester, két önkormányzati képviselő. Az első kettő szimplán csak inkompetens volt, a második kettő simán indulhatna a "ki tud pofátlanabbul hazudni" verseny fődíjáért. Mégsem dobáltam meg őket semmivel, és pofozkodni sem kezdtem, pedig "megérdemelték volna".


<A "proli csőcselék" 90%-nak magasabb végzettsége van mint az ország irányítóinak.>


Kizárt. Nincs kedvem statisztikákat keresni, de az országos átlagnál biztosan nem (sokkal) rosszabb a politikusoké sem.

(Mondom ezt diplomával, és úgy, hogy ismerek diploma nélküli politikusokat is.)


"Annyiból jó, hogy legalább rájönnek, hogy ők sem érintethetetlenek."


Az egyik csoport tudja ezt magától is. A másik meg, amelyik nem, nem ebből fog rájönni. (Kb. semmiből, magánvélemény, de az alapon vastag arcbőrűeknek a politikában eltöltött idő alatt csak vastagszik...)

2015. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nincs rá, de biztos így "fejezik ki" néhányan a nem tetszésüket.


De nekem az a gyanúm, hogy az fáj neked annyira inkább, hogy a demszkáj haverodat dobták meg! :)

2015. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!