Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így akar a Jobbik kormányra...

Így akar a Jobbik kormányra kerülni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem tudom, lehetséges, hogy sokan bedőlnek a "cukiságkampánynak", de amikor az ember ilyen bejegyzéseket lát/olvas, akkor akarva-akaratlanul is felmerül benne a kérdés: a Jobbik mégis miért kéri ki magának, ha rasszistának titulálják őket?


2015. jan. 2. 17:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
46%

"Szerintem te meg nem Magyarországon élsz. (...)"


DE.

Viszont nem látom azokat a "sokakat", sőt, egyetlen egyet sem láttam még. (Ok nélkül rinyálókat viszont már igen. Ja, és a modorodon javíts egy kicsit, légy szíves, ha folytatni óhajtod a párbeszédet.)


"Ez a szám kb annyira hiteles, hogyha megnézed az önkormányzati választásokon a Jobbikra leadott szavazatokat, akkor látni fogod."


Akkor adj egy linket, légy szíves, hadd lássam.


"Ő hogy is van, 2009 óta minden évben a Jobbik nem fog bekerülni a parlamentbe se? 20%-ot soha nem fogja elérni? :D"


Mondjuk én soha nem mondtam egyiket sem. De a "titok" többek között a részvételi arányokban keresendő...

2015. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
67%

"DE.

Viszont nem látom azokat a "sokakat", sőt, egyetlen egyet sem láttam még. (Ok nélkül rinyálókat viszont már igen. Ja, és a modorodon javíts egy kicsit, légy szíves, ha folytatni óhajtod a párbeszédet.)"


Hát, megmondom őszintén nem tudom milyen "sokakról" beszélsz, de a "légyszíves" szó egybeírandó.


"Akkor adj egy linket, légy szíves, hadd lássam."


valasztas.hu


"Mondjuk én soha nem mondtam egyiket sem. De a "titok" többek között a részvételi arányokban keresendő..."


Nyilván akkor is, amikor átütő ellenzéki és baloldali támogatottságról van szó, igaz?

2015. jan. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

<Hát, megmondom őszintén nem tudom milyen "sokakról" beszélsz>


A te kommentedre reagáltam: te emlegetted a "sokakat", akiknek a "cigány" szó rasszistának számít.


<de a "légyszíves" szó egybeírandó>


Ahogy te tévedsz...

Ez két külön szó, nem egy. Tessék, ellenőrizd le:

[link]


"valasztas.hu"


Köszi, bár nem link. De bizonyára erre gondoltál:

[link]

A "jelölőcsoportok összesített adatai" oldalt nem engedi külön másolni, de írom a vonatkozó számokat (3. sor):

JOBBIK

Főpolgármester és polgármester választása 262 708

Képviselő-testület választása összesen 493 611

Megyei közgyűlés választása 491 912

Összesen 1 248 231


-->

1. Az utolsó számot (Összesen) igencsak csúnya dolog még a matematika kerekítési szabályaira is fittyet hányva "közel 1,5 millió"-nak mondani...

2. És ez a (kerekítve) 1 és negyed millió NEM A SZAVAZÓK SZÁMA, hanem a SZAVAZATOKÉ.

A részadatokból kiválóan látszik, hogy a Jobbik szavazótábora még a FÉL MILLIÓT SEM ÉRI EL.


"Nyilván akkor is, amikor átütő ellenzéki és baloldali támogatottságról van szó, igaz?"


Kapaszkodj: én "átütő ellenzéki és baloldali támogatottságról" sem beszéltem soha. Merthogy az sincs.

2015. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%
Igazad van...most bőgni fogok a szobámban, hogy a Jobbik szavazók már félmillióan sincsenek...tényleg necces lesz a bejutás is a parlamentbe...:'( :'(
2015. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
56%
Még a végén kiderül, hogy az LMP erősebb a Jobbiknál :'( xd
2015. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Miután kibőgted magad, írd le százszor: "Soha többé nem hazudok a Jobbiknak a valósnál háromszor több szavazót."

Ja, meg azt is legalább tízszer, hogy "légy szíves".

:P

2015. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
52%
Várjál, még bőgök, hogy olyan sötét vagy, hogy az azóta eltelt időben való erősödést is hozzáadtam, és nem fogtad fel :'(
2015. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Na, akkor kapj elő egy tükröt, és bőgj még egy kicsit, amiért nem csak hazudós vagy, hanem gerinctelen is, mert ahelyett, hogy elismernéd, hogy több esetben is tévedtél, itt bunkóskodsz... Ezt hívják abszolút tárgyalóképtelenségnek.

További szép estét. :)

2015. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

"NEM erről a rétegről volt szó, hanem a cigányokról úgy általában."


Mi jellemző rájuk, úgy általában?

2015. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Folytass le egy _szabályos_ kutatást (reprezentatív mintával, véletlenszerű mintavétellel stb.), ha TÉNYLEG tudni akarod, nem csak a köpködés a célod.


A kérdés továbbra is adott...

2015. jan. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!