Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ultragaz, hogy van olyan...

Nem ultragaz, hogy van olyan ember, aki nez egy olyan televizios csatornat, ami szemrebbenes nelkul lead egy ilyen musort?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 2. 19:08
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Aki a HírTV-n van, vagy azt nézi az nem hiteles nekem. Fidesz TV, igazából minden ami a Fideszhez kötődik azt nem nézem meg,vagy nem hallgatom meg. Ha ember,és nyíltan nyomatja ,akkor letiltom vagy szimplán meg mondom,öreg nem akarok veled beszélni.
2015. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Jó poén :LOL !
2015. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%

Leszarom, hogy a 444.hu-nak mi fáj. Ennél demagógabb oldalt még nem találtam a neten, de komolyan. Még a kuckuruc is kalapot emelhet nekik.


Szegény Maksa... Mi lett volna, ha a menórával, vagy sábeszdeklivel viccelődött volna? A 444.hu már sötétségbe borult volna.

2015. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
64%
Halkan jegyzem meg: ha ez a poén az ATV műsorában hangzik el, akkor attól lenne hangos a 444, hogy micsoda zseniális vicc volt ez drága Maksa úrtól, ragyogóan rámutatott frappáns pársorosával a korunk emberét megmozgató köznapi problémákra.
2015. jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

"Halkan jegyzem meg: ha ez a poén az ATV műsorában hangzik el, akkor attól lenne hangos a 444, hogy micsoda zseniális vicc volt ez drága Maksa úrtól, ragyogóan rámutatott frappáns pársorosával a korunk emberét megmozgató köznapi problémákra."


Mivan?

2015. jan. 2. 19:32
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Az van amit már 34345x leírtam, amikor 444-es cikkre kellett véleményt mondani. A 444 nem hírportál, hanem bulvár és véleményblog. Elmondják a szerkesztők egy témáról a SZUBJEKTÍV véleményüket. Én mosolyogtam Maksa viccén. Szomorú, hogy Hofi még a kommunizmus alatt is sorra lőtte a mai szemmel is néhol durva poénjait, egész társadalmi rétegeknek mutatott be és mégsem nyafogott senki, hanem nevetett, mert értették a viccet. Aki ezt a minimális fekete humort nem bírja, az jobban teszi, ha inkább nem néz humoristákat.
2015. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

"Az van amit már 34345x leírtam, amikor 444-es cikkre kellett véleményt mondani. "


Most nem a cikkre kell velemenyt mondani, hanem a televizios musorra.

2015. jan. 2. 19:47
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
7: Szerintem vicces volt. Kövezzetek meg.
2015. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem is vicces volt, nem értem mi a baj vele :)
2015. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
71%
A televíziós műsort nem láttam, nem is fogom megnézni az egészet, évente talán 10 órát nézek tv-t, az is válogatott focimeccs. Az a pár másodperc amit láttam belőle az csak ez a vicc, ami szerintem vicces volt. Ennyi.
2015. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!