Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ultragaz, hogy van olyan...

Nem ultragaz, hogy van olyan ember, aki nez egy olyan televizios csatornat, ami szemrebbenes nelkul lead egy ilyen musort?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 2. 19:08
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
42%
Ne erőlködj már ennyire. Az emberek nagyobbik részének vicces és kész. Neked nem, ennyi. Törődj bele.
2015. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
60%

"Jó, akkor már csak azt kellene tisztázni, hogy miért is kell a megerőszakolt nőket a hajuknál fogva előrángatni, hogy kreáljunk egy viccet, ami a kétségbeesetten szexre vágyó nő sztereotípiáján röhög. (Ami ugye egy szexista projekció, mert nem kell részleteznem melyik nem az, amelyik inkább kétségbeesett ha szexről van szó.)"


Oké te nemnormális kis pattogi, akkor mondj nekem mindenki számára korrekt és nem sértő viccet. Jelzem, nem fog menni, bármibe bele tudok én is kötni. Próbálkozz.

2015. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
33%

Breaking news:

Maksa Zoltán elnézést kért. Saját bevallása szerint az volt a szándéka a viccel, hogy a nemi erőszak botrányos és tarthatatlan mivoltára hívja fel a figyelmet.

Forrás:

[link]



Maksa Úr!


Ön ezzel a botrányos bocsánatkéréssel férfiak (és nők) tízezreit köpte le. Azon bátor férfiakat és (nőket), akik hosszú kommenntekben álltak ki Ön mellett. Akik pontosan értették, hogy miről is szól ez a vicc. Akik "nemnormális pattoginak" nevezték azokat a senkiháziakat, akik felháborodtak ezen a tökéletes humorsziporkán. Akik közölték, hogy a viccet nem értő hölgyeket még pénzért sem lennének hajlandóak megerőszakolni. Akik közölték, hogy ez a vicc igazából a fapÍnákról szól, és nem kell a nemi erőszakra koncentrálni benne. Akik egy jó alkalmat láttak, hogy MRA fröcsögésüket elereszthessék. Akik elmondták, hogy bezzeg a Bangladesh-i szövőnőkért nem aggódik senki. (Ők sem, de ez más lapra tartozik.)


Maksa Úr! Azonnal kérjen bocsánatot!


</sarcasm off>

2015. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Gykér vagy te barátom. Még jó, hogy bocsánatot kér, ha ilyen, lépcsőház agyi szintjén lévő nyuggerek csesztetik az összes létező csatornán. Origo facebookján, az ezzel foglalkozó cikk alatti kommentektől még én is falnak mentem. 50+ évesek sipákolnak, az alatta lévők meg nem értik, hogy mi olyan nagy durranás van ezen a viccen. Szerintem a vicc óta hívogatják nőjogi aktivisták meg 70 éves papák.
2015. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

"50+ évesek sipákolnak"


miert, nekik nem szabad?

2015. jan. 5. 19:08
 26/27 anonim ***** válasza:

"Gykér vagy te barátom. "

Nem én tartok jónak egy gyökér viccet, és arra sem emlékszem, hogy együtt őriztünk volna libát.

2015. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"miert, nekik nem szabad?"


Humor terén, mint a példa is mutatja, inkább nem. Pláne ne internetes közösségi médián, mert nem tudják használni, tisztelet a 2% kivételnek.

2015. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!