Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zárják ki a Jobbikot az...

Miért zárják ki a Jobbikot az Orbán-ellenes tüntetésből?

Figyelt kérdés

"A rendezvény nyílt, azon bármely szervezet a Jobbik és a Fidesz kivételével saját jelképeinek használatával jelenhet meg."


(a kormányellenes tüntetés szervezői)



2015. jan. 3. 19:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%
Mellesleg nem értem a zemberek miért hiszik azt, hogy a jobbik más lenne mint a fidesz, hiszen Vona is megmondta, hogy a mostani kormány a jobbik kottájából játszik.
2015. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
11%

6: Majd ha lövöldöznek a Kossuth téren, még visszatérünk erre. :)


7: "Demokratikus jogállam, európai kötődés."


Heh. Annyira demokratikus, hogy mindenkit kizárunk, aki nem ért velünk egyet.


10: Igazat szólsz.


11: Igen, de nem teljesen. Ráadásul a Fidesz tagok elég keményen tömik közben a zsebüket.

2015. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
73%

Mert most már úgy tűnik, a kettő (fidesz és jobbik) kis különbségekkel egyre megy.Mindkettő pártra igaz, hogy amit főztek maguknak, azt egyék meg!

Történt ugyanis egy olyan komédia, hogy a Jobbik észrevette, azért nincs elég szavazójuk, mert sokaknak bántja a szemét a szélsőséges megnyilvánulásuk, ezért átmenetileg visszavettek abból (ez persze nem jelenti azt, hogy ténylegesen megváltoztak, ugyanis kutyából nem lesz szalonna, ha kormányra kerülnének, újra kimutatnák a fogukat).

Közben a fidesz pedig azt vette észre, hogy a jobbika sarkukban toporog, ebből arra következtettek, hogy sok embernek lehetnek szimpatikusak, így mi a leglogikusabb? Majmolni kell őket, elvenni az ötleteiket, így nem lesz rájuk szükség.Így aztán viktor átvett valamicskét lájtos stílusban a jobbiktól.

Nos a végeredménye ennek a bohózatnak úgy látszik, mindkettő számára elég kudarcosra sikerült.

2015. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
14%

"Demokratikus jogállam, európai kötődés.


Ez nem szerepel a Jobbik szótárában, ezért érthető, hogy semmi keresnivalójuk ott. A Békemeneten biztos szívesebben látják majd őket."


Annyira "demokratikus", hogy mindenki hallgasson, csak a liberátorok a valakik.

Gondolom ennek jegyében köpködték az orf riporterét is! :)


(Biztos valójában beépített jobbikos lehettek. :D)


Kezd ez a "civil" tüntetés egyre komolytalanabb lenni.

2015. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%

Ha a mostani kormány a jobbik kottájából látszik, az elég egyértelmű üzenet a jobbiknak, hogy a programja felejtős és ha ne adj isten, kormányra kerül, meg se próbáljon hasonlót cselekedni, ahhoz, amit most a fidesz!

A szavazóknak is üzenet, hogy ha a jobbikra szavaznak, gyakorlatilag az folytatódna keményebb stílusban, amit most épp művel a fidesz.

De ez persze nem ok arra, hogy a tüntetésről kitiltsák őket.

2015. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
44%

15: Érdekes.. Én nem láttam a Jobbik programjában stadionépítéseket, pénzmegvonásokat és adóemeléseket... Valahogy biztos elkerülte a figyelmemet.


13: Egyre megy? Mit fogyasztottál? A Jobbiknak konkrétan jelenleg semmi beleszólása sincs a kormány és az ország működésébe.

2015. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
45%

Nem értem miért lettem lepontozva, azt hittem, hogy az már kizárásnak számít ha zsidóbérenc cia által provokált csűrhének nevezi a párt első embere a tüntetőket..

De viszont, ha a fidesz nem a jobbik programjából/kottájából játszik(Ami természetesen igaz, hiszen minden második jobbikos felszólalás azt ecseteli, hogy a fidesz ellopta a javaslataikat) akkor nosza ott a lehetőség saját tüntetést szervezni, meg látjuk milyen eredménye lesz! Persze az nem venné ki magát jól, ha megint olyasmi lebőgés lenne mint az ultrák "tüntetése", elment szép csendben 1000-1500 ultra tüntetni a vénaszkenner ellen, természetesen annak rendje és módja szerint be lett vezetve egy héttel később :DDDDDD

2015. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
47%
hiába véded a Jobbikot utolsó...Vona egy parlamenti beszédben elismerte, hogy " a fidesz a mi programunkat valósítja meg és nyert választást" ... Érezzük eme csodás program hatásait....szép szóval is: sz@r...de köszönjük emese...
2015. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
75%
Ha a nép rendszerváltást akar miért ne ma Jobbikra vagy az LMP-re szavaz? Miért cserélgetik a sz*rt és a f*s-t (baloldal-Fidesz)?
2015. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
42%
16-osnak írtam az előzőt is....amúgy 16,,,,ahogy a jobbik programja kapcsán az is elkerülte a figyelmed, hogy nem írják le,,,,mit és milyen forrásból valósítanának meg............. erről ennyit
2015. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!