Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy a nagyobb...

Miért van az, hogy a nagyobb városokban kevésbé népszerű a Jobbik?

Figyelt kérdés

Megnéztem azoknak az egyéni választókerületeknek az eredményeit, amelyikben nagyobb városok találhatóak és a baloldali szövetség ezekben jobban szerepelt, mint a Jobbik (Miskolc az egyedüli kivétel, ahol nagyjából egy szinten voltak). Kaposvár, Győr, Szombathely, Békéscsaba, Szeged, Szolnok, stb.

A kisebb településeken ugyebár teljesen más a helyzet: a Jobbik egyre jobban jön fel, a baloldal meg szinte nem is létezik.

Szerintetek miért lehet ez az ellentét? Én arra gondolok, hogy a nagyobb városokban sokkal több a tanult, értelmiségi ember, ők meg (kevés kivételtől eltekintve) nem a Jobbik táborát erősítik.


2015. jan. 4. 19:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%

Az egyetemisták körében a Jobbik tarol...

Ez tulajdonképpen egybevág a fiatalok "forradalmi" hangulatával.


A kissebb településeken meg a cigányok "kampányolnak" a Jobbik mellett... Minnél nagyobb a nemlétező cigánybűnözés, annál népszerűbb a Jobbik, mert egyik "civilizált" párt sem beszélni róla.

2015. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
2015. jan. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Miskolc kivétel? Harmadik lett a Jobbikos jelölt alig ért el 20%-ot.
2015. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Arra miért nem gondol a sok túlolvasott okostojás, hogy esetleg eleve gyengén kampányol a Jobbik? Debrecenben is rengetegen mentek volna el lakossági fórumaikra, ha nem csak a neten tüntetik fel, mivel csesztek szórólapozni meg plakátolni róla. Gondolkodni egyre nagyobb luxus ezen az oldalon...
2015. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Városokban nagy a keveredettség, sok volt régen a betelepülő szláv és germán, a városiak már korcsok, az igazi tiszta magyar faj vidéken található meg, ezért szavaznak ők a JOBBIKRA ;)
2015. jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mert vidéken több a buta és suttyó ember.


Én is vidéki vagyok,és egyetértek ebben a városiakkal.

Sajnos tényleg igaz.

2015. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Mert vidéken több a buta és suttyó ember.


Én is vidéki vagyok,és egyetértek ebben a városiakkal."


De gondoljuk te vagy az egyetlen ász vidéken? :D

2015. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Ász"


Ja,ilyen kifejezéseket is a suttyók használnak.


Nem tartom magam "ásznak".

De tényleg igaz,amit mondtam.

2015. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Ja,ilyen kifejezéseket is a suttyók használnak.


Nem tartom magam "ásznak".

De tényleg igaz,amit mondtam."


Hát nem is tudom ki a nagyobb suttyó, te ahogy mindenhová befirkálsz valami hülyeséget? (Pl. egy tegnap esti kérdésnél, hogy egy természeti katasztrófa az semmi az oligarchákhoz vagy mikhez képest, amit azóta töröltek úgy láttam. Így azért kipróbálhatnál egy természeti katasztrófát, hogy az olyan "semmiség" lehet-e valóban!)


És az is igaz amit írtak, hogy a városok meg tele vannak prolikkal, meg, hogy miért van több jobbikos szavazó vidéken, amit a magafajta a "tanultsággal" próbál szépíteni, holott nem pont ez az egyik oka.


De azt hittem ezt az agyonműveltek felérik ésszel, nyilván tévedni mindenki tévedhet! :D

2015. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem igaz.



A fővárosi lumpen panelprolinál nincsen rosszabb.

A városi bunkó a társadalom legalja. Elidegenedett, rideg, önző, sótlan, nagyképű (de mire fel?), életképtelen, identitástudat nélküli prolik.

Azt se feledjük, hogy a legtöbb idegen és idegenszívű Pesten él. Ez az igazság.

2015. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!