Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most komolyan Novák akar...

Most komolyan Novák akar bocsánatkérést kapni? Tényleg azt akarja mondani, hogy semmi rasszista nem volt a kijelentésében?

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 7. 15:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
Novak egyszeruen ostoba, mindig is az volt. A sipolason meg adobolason kivul meg eleteben nem csinalt semmi ertelmeset.
2015. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
47%
Igen, két lehetőség van: vagy ennyire ostoba vagy ennyire kétszínű. Nem tudom melyik a rosszabb.
2015. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem mindjárt azt várja el, hogy a csecsemő, kérjen elnézést amiért megszületett...
2015. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
65%

Szó szerinti idézet:


"A 2015-ben elsőként - 23 éves anya harmadik gyermekeként! - megszületett Rikárdó mellett azért persze szaporodik a magyar is néhol, pl. a mi családunkban is többen vagyunk, mint négy éve. :-) Bőséges gyermekáldást kívánok minden honfitársamnak az új évre!"


Ebben semmi rasszista elem nincsen. Épp ellenkezőleg.

Aki ezt kifogásolja, az szélsőséges magyarellenes.


Még a háború utáni békeszerződések is kimondják, hogy a már meglévő etnikai viszonyokat tiszteletben kell tartani, nem lehet azokat erőszakosan megváltoztatni.


Magyarországon 9 millió magyarra 1 millió cigány jut.

Ezt az arányt úgy lehet tartani, ha ugyanannyi magyar gyerek születik, mint cigány.

Ezzel szemben a magyar átlag 1,1 gyerek - a cigány 3'5 gyerek/család.

A folyamat hosszú távon az etnikai arányok teljes felborulásához és a magyar nemzet kihalásához vezet.


Aki ezt helyesli, azt a magyar nemzet ellenségének kell tekinti.


Nem a 3'5 a sok, hanem az 1'1 a kevés.

Erre hívta fel a figyelmet Novák Előd.


Ezzel a Földkerekség minden egyes országában egyetértenek.

2015. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
56%

2-es és 3-as. Ti vagytok az ostobák és rosszindulatúak, mert egy szöveg értelmezésére is képtelenek vagytok és belemagyaráztok minden marhaságot.


Tudom, hogy sokaknak fáj, hogy a magyar még nem halt ki, hanem vannak még többgyermekes magyar családok. Tudom, hogy vannak népek, akik szívesen megszereznék maguknak az országot és betelepülnének Magyarországra a magyarok helyére. Tudom, hogy vannak, akik ezt az érdeket lelkesen kiszolgálják. Ők indították az "Én is Rikárdó vagyok" mozgalmat.


Ilyet csak idegenszívű tesz, a magyar ember ugyanis soha nem tagadja meg a magyarságát.

2015. jan. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
32%

"Ebben semmi rasszista elem nincsen. Épp ellenkezőleg."


Akkor rámutatok, hogy melyik része rasszista:

"... Rikárdó mellett azért persze szaporodik a magyar is néhol ..."


Ha ez nem rasszizmus, akkor nem tudom mi az.

2015. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Mi a franc ebben a rasszista? Ha Rikárdóék írnák ki, hogy "szaporodik a cigány is rendesen", azzal rögtön nem lenne semmi baja a hőzöngő szoclib barbároknak. Na az ilyen kretén felfogás teljesen felfoghatatlan. Vagy már ebben az országban azt sem lehet akárhogy leírni, ha a magyarok is szülnek?
2015. jan. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Elemeznétek mi ebben a rasszista?
2015. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
70%

"Ha ez nem rasszizmus, akkor nem tudom mi az."


Könyörgöm, ez egy közönséges kijelentése volt!


Ezt figyeld!


"Sokan vannak a törökök is, de a magyarok is sokan lesznek."


vagy:


"A románok többen vannak mint mi, de remélem mi is majd többen leszünk."


vagy:


"A kínaiak nagyon sokan vannak, kár, hogyne mi vagyunk ilyen sokan."


Ezeket az idézeteket én találtam ki. És ezek semmiben sem különböznek attól a megszólalástól, tehát nem tudom miért mondjátok, hogy rasszista lett volna, amit mondott. Akkor ennyi erővel mi is mondhatnánk, hogy rasszista az, aki egy rossz szót mer mondani a magyarra.

2015. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

Novák Mágó Károlynak, a TV2 cigány származású riporterének magyarázta, hogy a riporternek tudnia kell, hogy milyen kisebbségben élni, és ő (mármint Novák) nem szeretne kisebbségben lenni.

Bunkó.

2015. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!