Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon miért hiszik rám rendre,...

Vajon miért hiszik rám rendre, hogy ehhez meg ahhoz a politikai párthoz vagy eszméhez tartozom?

Figyelt kérdés

Van, hogy azt mondják rám Jobbikos vagyok, van, hogy azt mondják rám LMP-s vagy, van, hogy azt mondják rám Fidesz-s vagyok, van hogy azt mondják rám MSZP-s vagyok, van, hogy azt mondják rám DK-s vagyok, van, hogy azt mondják rám Fideszbérenc vagyok, van, hogy azt mondják rám kommunista vagyok, van, hogy azt mondják rám libsi vagyok.


Most akkor mi van? Miért nem képes senki sem belőni, hogy milyen politikai irányultságú vagyok? :-O



2015. jan. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert valahol egy kicsit mindenkinek-minden pártnak igaza van.Ha Te egy olyan igazságot hangoztatsz,amit egy-egy párt szokott,akkor megbélyegeznek.
2015. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
biztos következetlenül trollkodsz,maradj hithű.
2015. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mert a korlátolt felfogású emberek úgy próbálnak rendet tenni azon felismeréseik között, amit a korlátolt értelmükkel nem tudnak befogadni, hogy kategorizálnak.

skatulyáznak, előítéleteket gyártanak.


ma pl. ha valaki nem ért egyet a fidesz oktatási rendszerével, vagy a netadóval, annak már rögtön imádnia kell amerikát, meg a bajnaiékat. aki meg önállóan gondolkozik, azt egyszerűen hülyének nézik, mert nem tudják beskatulyázni. rosszabb esetben meg komcsinak, mert arról nem tudják mit jelent

2015. jan. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!