Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is felháborító,...

Szerintetek is felháborító, hogy Novák Előd elfogadhatatlan, uszító kijelentése után Vona Gábor nemhogy lemondásra kötelezte volna, hanem egyetértett vele?

Figyelt kérdés
Tudtam én, hogy az a kiskutyás, családos plakátjuk csak az igazi arcuk elfedésének eszköze volt. De most a nemrég megszerzett szavazóikat is elveszíthetik ezzel a ballépéssel. Nem mintha sajnálnám őket.
2015. jan. 10. 08:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok jobbikos, de sajnos nagyon igaza van...
2015. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, milyen kijelente´sröl van szó (lsz röviden, csak a tartalmát)
2015. jan. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem felháborító, én is egyet értek vele.
2015. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Le tudnád írni, h mi volt az uszító, elfogadhatatlan?
2015. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt abban semmi uszító. Novák csak tényeket közölt.
2015. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

Jóember!Honnan írsz?Budáról mi?

Gyere csak el pl.Marótpusztára,az egész falu ci..ny,átlag 4-5 gyerek családonként, és egy sem dolgozik.

Őket ki tartja el?

Nem vagy tisztában a mai valós helyzettel.

Csak fölöslegesen ostobaságokat beszélsz. o_O

2015. jan. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem okos politikusra vall, hogy egy szr fb beírásban KONKRÉT ÚJSZÜLÖTT NEVÉVEL közli ezt a szomorú tényt: a cigányok népessége brutálisan nő a többiekéhez képest. Míg ők 16-18 évesen már családosak, és ezért 30-32 évesen már nagyszülők, addig a többi népesség akkor kezd révedezni, hogy család kéne, tehát egy körrel gyorsabban futnak.
2015. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Először válaszolok,aztán nézzétek el, de offolok.Válasz:

Novák véleménye egyenlő a pártvéleménnyel,Vona ezért nem határolódott el.Off:kis borsodi faluban lakom,ahol 1983-ban nem laktak romák, mert a csordás család máshová költözött.Most kb. 20 itt született paraszti származású ember mellett 90% feletti a roma lakosság aránya,ezen belül 3 kiskorú földmíves gyerek van és kb. 15-ször annyi roma kisgyerek.Ez olyan tény,amivel helyenként lehet szavazatokat meg szimpatizánsokat szerezni,de itt nálunk a mindennapok,az együttélés,a röghöz kötöttség,az orosz vagy másféle gáz nélküliség,és a többi nem feltétlen pozitív,de túlélendő apróság határozza meg a stratégiát.

2015. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 szántóvető ***** válasza:
71%
puff neki.a kérdező Jobbik gyalázó kommenteket várt,elrontottátok a napját.
2015. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%
A politikusok nagy része egyetért a Jobbikkal csak nem merik ki mondani. Nem felháborító a kijelentés. Mint már tegnap írtam egy kérdésnél , nálunk az egyik Rikárdó nemrég rabolta ki a kis boltot a szomszédban , kést szorított az eladó torkához. Azt ajánlom költözz össze 10 romával.
2015. jan. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!