Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok akik azért nem mennek...

Azok akik azért nem mennek szavazni, vagy elmennek, de a "legkisebb rosszra" szavaznak, azok milyen politikai pártot látnának szívesen, akikre szavaznának?

Figyelt kérdés
Mondjuk adjatok nekik egy fiktiv nevet és írjátok le, hogy mik lennének azok a kritériumok, amik miatt szavaznátok rájuk. Egyébként én is az általam legkisebb rossznak vélt pártra szavaztam.
2015. jan. 10. 14:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
43%

Egy olyan formációt képzelnék el mint a jobbik, DE

- Fölöslegesen nem gerjesztené az etnikai feszültségeket, és nem tenne a cigányokra félreérthető megyegyzéseket. (Pl.: mint novák előd, akinek éppenséggel igaza volt, de azért túlzásba is esett)

- Zsidókkal nem lenne baja nem foglalkozna folyton izraellel.

-minden képviselőnek lenne diplomája.

-Nem tagadnák a finnugor nyelvrokonságot. Ez is mutatja a szakmai szinvonalának alacsonyságát a jobbiknak.


Fiktív név? Legyen mondjuk Magyar Nemzeti Párt.

2015. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Magyarmanó ***** válasza:
26%

Finnugor nyelvrokonság?


Miért ne kéne tagadni? Történelmi tények bizonyítják, hogy ezt az osztrák vezetés találta ki a 17. században, hogy a nemzeti önbecsülésünket gyengítsék.

2015. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Magyarmanó ***** válasza:
39%
19. században* bocs..
2015. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Egy olyan ideológiailag jobboldali pártot, akik gazdaságilag is jobboldaliak. Az sem lenne baj, ha lenne ideológiailag egy kis Jobbik beütése, mert néha tényleg rá kell csapni az asztalra, de a folyamatos zsidózás és cigányozás azért néha megingat, bár ők is mostanában eléggé normalizálódnak.
2015. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

-Rikárdóban Elődnek teljesen igaza volt, még miellőtt tudtam volna mit írt, ugyan azt gondoltam, mint ő.

-Én nem értem sem a zsidóság nagy védését, sem a nagy támadását szóval annak örülnék, ha nem érdekelné őket Izrael...

-Minden képviselőnek diploma. Ez megint csak nem érdekel, de úgy gondolom ez már elvárt, de inkább ne legyen diplomája, mint legyen egy csak azért, hogy képviselő lehessen...

-A finnugor nyelvcsalád őszintén szólva nem érdekel, legalábbis olyan szempontból, hogy vannak fontosabb problémák Mo-n.

2015. jan. 10. 14:37
 6/20 anonim ***** válasza:

Tessék kérdező. Ilyen pártra szavaznék és nem vettem részt rajta legutóbb:


[link]

(még tavaly fordítottam)


1: Most akkor ha én nem hiszem el a finnugor nyelvrokonságot, akkor buta vagyok?

2015. jan. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
6-os. Az elképzelés jó, csak sajnos a nemzeti szocializmus eléggé demagóg, szóval talán nem nemzeti szocializmus jelszó alatt kellene mindezt hírdetni.
2015. jan. 10. 14:57
 8/20 anonim ***** válasza:
7: Dehiszen ez a valódi nemzeti szocializmus! :O Mi más alatt lehetne hirdetni?
2015. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%

,,Finnugor nyelvrokonság?


Miért ne kéne tagadni? Történelmi tények bizonyítják, hogy ezt az osztrák vezetés találta ki a 17. században, hogy a nemzeti önbecsülésünket gyengítsék."


Fú évekkel ezelőtt erről mennyit vitáztam. Nem hogy nem bizonyított történelmi tény, hanem egyenesen semmi bizonyíték rá. A habsburgoknak semmi hagyatékában, levéltárban, archivumokban, dokumentumokban semmi nyoma ilyesminek.


,,-Minden képviselőnek diploma. Ez megint csak nem érdekel,"

Ugye ez most nem komoly, hogy egy lakatos szerinted felelős döntést tud hozni arról hogy milyen gazdaságpolitikát folytassunk?


A finnugor nyelvrokonsággal kapcsolatban nem önmagában az a bajom hogy tagadják hanem az amire ez utal. Totálisan megvezethetőek. Ha ennek bedőltek, akkor annak is befognak, ha egy troll felrak egy cikket a netre, azzal hogy hogyha betiltjuk a bankokat akkor 2000%-os lesz a gazdasági növekedés. Ha ezt is ugyanígy elhiszik, be is vezetik , és 2hét alatt megbuknak.

2015. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

",,-Minden képviselőnek diploma. Ez megint csak nem érdekel,"

Ugye ez most nem komoly, hogy egy lakatos szerinted felelős döntést tud hozni arról hogy milyen gazdaságpolitikát folytassunk?"


Nem mondtam, hogy lakatosokat akarok a parlamentbe és ha tovább tudtad volna olvasni, leírtam, hogy elvárt. Csupán azt mondtam, ne azért legyen diplomája, hogy képviselő lehessen. De őszintén szólva, ha egy értelmes, jó képességű és normális, diplomával nem rendelkező ember lenne a képviselőm, jobb volna, mint a mostani.

2015. jan. 10. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!