Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki imádja Orbán Viktort,...

Aki imádja Orbán Viktort, elmondaná, hogy miért?

Figyelt kérdés
Bocsánat, nem provokatív kérdésnek szánom, hanem a facebookos profilja kommentjeit olvastam és sokan csak annyit írnak oda, hogy "imádom", illetve egyéb fanatikus hasonló hozzászólásokat látok. Oké, lehet egyetérteni az elveivel, vagy mondjuk tetszhet valakinek a beszéde netán a hangja, de azért az még nem elég az "imádás"ra. Valami konkrétumra lennék kíváncsi, hogy valakinek tényleg jobb lett az élete általa vagy az intézkedései által? Ha igen mi volt az és mennyire lett tőle jobb neki? Biztos csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nekem nem lett jobb.
2015. jan. 10. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert az egykulcsos adóval még gazdagabb lettem mint eddig voltam.
2015. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%
Hála nekik éhbérért lehet dolgoztatni az embereket.
2015. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
mert visszahozza a kommunizmust, a drága Rákosi elvtárs után végre egy igazi államférfi, aki a hazája érdekében lop!
2015. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

""Hála nekik éhbérért lehet dolgoztatni az embereket.""


Nem érdekel a fidesz de egy valamit kérdeznék tőled -


2010 előtt nem éhbérért dolgoztak az emberek?

2015. jan. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%
Én nem imádom,de azt látom,hogy stabilan kormányoz és határozottabb ember sok elődjénél.
2015. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
Határozott=arrogáns,és csak a saját igazában hisz,csökönyös,önfejű?
2015. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
"Stabilan kormányoz", ez alatt mit kellene értenem? Én csak néha látom a tévében, amikor beszél, abból nem tudom megítélni hogyan kormányoz. Miből lehet látni azt, hogy jól csinálja a dolgokat? Jó, mondjuk az egykulcsos adó az tényleg sokaknak biztos hozott több pénzt. Én ugyanannyit kapok, mint előtte.
2015. jan. 10. 19:38
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja, nem én pontoztam le a válaszolókat, én mindenkinek zöldet adok, mert tényleg csak a kíváncsiság miatt kérdezem.
2015. jan. 10. 19:39
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Vallásos rajongásban ne keress értelmet.


Az emberek zömmel érzelmi alapon ragaszkodnak politikusokhoz és nem értelmi alapon.

Ha az értelem dominálna, el se mennének szavazni. Elnézve a választékot...

2015. jan. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Ismerek olyat is,aki azért szavaz a fideszre,mert azok "vallásosak",meg a szeretet sugárzik belőlük.


Ilyen agymosottak is szavazhatnak.

2015. jan. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!