Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki imádja Orbán Viktort,...

Aki imádja Orbán Viktort, elmondaná, hogy miért?

Figyelt kérdés
Bocsánat, nem provokatív kérdésnek szánom, hanem a facebookos profilja kommentjeit olvastam és sokan csak annyit írnak oda, hogy "imádom", illetve egyéb fanatikus hasonló hozzászólásokat látok. Oké, lehet egyetérteni az elveivel, vagy mondjuk tetszhet valakinek a beszéde netán a hangja, de azért az még nem elég az "imádás"ra. Valami konkrétumra lennék kíváncsi, hogy valakinek tényleg jobb lett az élete általa vagy az intézkedései által? Ha igen mi volt az és mennyire lett tőle jobb neki? Biztos csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy nekem nem lett jobb.
2015. jan. 10. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
azok lefizetettt kommentelok
2015. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
85%

"Aki imádja Orbán Viktort, elmondaná, hogy miért?"


Mert valami természetfeletti erő sugárzik belőle.

2015. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%
És egyre szegényebbek vagyunk
2015. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

akik imádják, fizetett nyaloncok

vannak páran, és nem csak itt


aztán vannak akiket megvettek kilóra, az igényesebbjét az egy kulcos adóval, a silányabb részét a rezsicsökkentéssel


aztén vannak akik kaptak ezt-azt: trafikocska, földecske, zsírdos állami megrendelés, közpénzecske


legvégül vannak a hívők, nekik nem kell semmi, ők szimplán szeretik Viktort

2015. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%

stabilan = ő dönti el mi legyen

vagy nem tudom mit jelent egy fideszesnek a stabilitás

a visszamenőleges hatájú törvények?

a 2 nap múlva szöges ellentéte annak amit ma állítok?

a pávatánc, amikor mindenkinek azt mondom, amin hallani akar?

az összevissza hazudozás?

közpénz ellopása?

na ebben a ketőben atomstabil a fidesz

bármilyen intézkedést is hoznak, mindig az anyagi érdekük van mögötte

2015. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
64%

Mert szimpatikus, a fényképe fent van az ágyam felett.

Szerintem ő a legnagyobb isten a világon, irányítja a többi mindenhatót is.

Még a lottószámokat is meg tudja mondani.

2015. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja meg dohánybolt szaga is van,nem?:)
2015. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Unari ***** válasza:
Én nem voltam Fidesz párti de a saját bőrömön tapasztalom hogy igen kellett ez ami most van. (persze az én szemem is böki ez a sok stadion, nem tetszik minden) Kellett végre valaki aki be mer inteni Brüsszelnek. Kellett vére valaki aki végre visszafizette az IMF hiteleket nem csak halmozta. Kell végre valaki aki nem engedi be a migránsokat. Kellet olyan ember aki nem hagyta hogy a nép bedacoljon mint Görögországban. Kellet valaki aki sulykolja végre ennek az el..szott népnek egy kis magyar öntudatot. Nekem jobb lett a fizetésem. Azt mondom most már megérte 18 évig koptatni az iskolapadot. Jobb a családprogramja. Persze ezek a kijelentések botorság lenne azt mondani hogy csak egy embernek köszönhető. Az lenne a helyes kijelentés hogy nagyon jó csapat veszi körül. Eredményesebb mint eddig bárki aki vezette az országot. Néhány éve az ország egyöntetűen skandálta Gyurcsány takarodj! Most meg el van felejtve minden. Ez a nosztalgia hullámverés mindig jellemző volt ránk. Mindig a jóra emlékezünk. Ezért van az hogy a régi generáció csak azt siratja, és látja hogy milyen jó volt Kádár idejében és nem vesz észre milyen következményekkel járt az akkori "cirkusz és kenyér" a mai fiatalokra nézve. Ez nem fog változni, ez belemosódott az akkori agyakba és nem képes abból szabadulni senki. Már nem hallják azoknak az embereknek a hangját akitől a földeket, háztájit, államosították. Akik verték akkor a tamtamot hogy az jogos, a rendszerváltás után pedig elsőnek álltak sorba hogy megszerezzék földeket, traktorokat, mindent. Mi az örök elégedetlenség országa vagyunk és soha semmit sem vagyunk képesek közösen tenni semmiért, áldozni meg pláne nem. Nem jó ami most van - mondják sokan - , de nem tudnak alternatívát hogy hogyan lenne jobb. Addig senki sem lát. Nem is akar. Csak hogy nem jó, és várja hogy mások javítsanak a sorsán. Én támogatom a mostani kormányt mert nekem jobb lett az életem. Persze van amivel nem értek egyet. Nem értem miért kell pénzt fecsérelni a sportba mikor az egészségügybe jobban lehetne beletolni a tőkét. Valamint rálépnék jobban a harácsoló orvosok tökére is mert neki is köszönhető ez a xar helyzet. Nevelnék beléjük egy kis hivatástudatot. Mert elvárható hogy aki hivatást vállal az akkor ne akarjon csak dolgozni. Nálam jelenleg az orvosok állnak a legalján mindennek. Én bizakodva nézek a jövőbe és nem tervezem elhagyni az országot. Itt élek. Itt dolgozom ide tartozom, és bízom benne hogy idővel megindul az a szekér. Csak kell hogy együtt toljuk. Én kész vagyok rá. Vessétek rám az első követ. Ez a véleményem lehet szidni lehet utálni, de legalább van egyenes véleményem és nem csak a xart tudom dobálni, mindenféle perspektíva és alternatíva nélkül. Mindenki magának tapossa az életét, és ha elrontja vagy rossz döntést hoz az soha sem a másik hibája. Nekem is van rengeteg adósságom, de nem tartottak fegyvert a fejemhez hogy fölvegyem. Nem vagyok egy pénzügyi zseni és egy olyan generáció nevelt fel akik abban nőttek fel nem sok kockázat van a hitelekben. Rossz döntéseket hoztam. Az elmúlt 15 évben szinte egyhelyben kapartam, és volt olyan is hogy két db virsli volt a hűtőben amit megfőztünk a gyereknek és nem kellet neki. igen volt ilyen időszak is, de eszembe sem jutott mást hibáztatni érte. Most mégis talpra álltam, és nem kellett hozzá adót csalnom, lopnom, ingyen élnem. Tanultam, felhasználtam, költöztem, megszorításokat hoztam, nem szégyelltem segítséget kérni ha kellett, de legfőképpen tanultam az előző hibámból. Hogy imádom Orbán Viktort? Nem. De egyetértek vele sok mindenbe, és inkább mégy egy stadion, mint egy puha liberális, kormány aki behúzza fülét farkát ha Brüsszel csak fin.ik egyet. És inkább betelepítene idegen hitű és kultúrájú embereket, minthogy érdemben támogatná mondjuk Erdélyt.
2016. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!