Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gáz hogy pár oldal Mein Kampf...

Gáz hogy pár oldal Mein Kampf olvasás után elkezdett megfogalmazódni bennem egy Magyar Árja példabeszéd bennem?

Figyelt kérdés

Csak mert ez a könyv fel ébreszetette bennem a hazaszeretetem és azt hogy mennyire de nem szeretem az etnikumokat.

Sokkal nehezebb lenne Magyar Állampolgárságit szerezni mint eddig. Nem szabad engedni eladni az országot. Vissza kéne hozni a sorkatonaságot, a magyar katonákat nem szabadna kivinni külföldre. Magyarországot CSAK MAGYAROK éljék!



2015. jan. 11. 21:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom hol kezdted te a Mein Kampfot, vagy azt olvastad e egyáltalán. Én olvastam és az első pár tíz oldalon eszembe nem jutott volna a hazaszeretet, mikor még a festészetről beszélt. De ha téged pár oldal Mein Kampf olvasás ébresztett rá a Magyar Árja példabeszédre, meg a hazaszeretetre akkor Hitler egy zseni volt.
2015. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is uncsi könyv.

Csak mindenkit elkap a Hév, hogy jaj Hitler könyve.


Aztán, egy dögunalmas olvasmány.

2015. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%
Nem,kisfiam nem gaz. De mostmar eridj aludni,holnap suli
2015. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
56%
Alapvetően nem gáz, csak sajnos a magyar már nem tőzsgyökeres. Rengeteg nagymagyarnak van sváb neve, felvett neve, szláv neve: Novák, Usztics stb...
2015. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
49%

,,Akik bevándorlóként bejönnek ide Magyaroszágra kirónék rájuk Bevándorlási adó meg Etnikumi adó

Nehogymár a Magyar embernek kelljen utánuk fizetnie

a és Rengeteg más adót el lehetne törölni "


Ha azt akaorod hogy magyarországon csak magyarok éljenek, akkkor hogy akarod fenntartani az államot a bevándorlók adójából?

2015. jan. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt akarom hogy ebben az országban végre Rend és Egyetértés legyen jelen ne pedig szitkozódás, és gyűlölködés!"


Nem kell a magyaroknak etnikum ahhoz, hogy szitkozódás, gyálölködés és széthúzás legyen.

Megtesszük mi azt egymás között is. Arról nem is beszélve, hogy - többek között - a sok hódítás és elnyomás miatt nagyítóval sem találnál száz olyan embert, aki "igazi" magyar. Közismerten kevert nép vagyunk, lámpással sem találsz olyan embert, aki teljesen "Árpád apánk" véréből származik.

Akkor pedig milyen kritériumok szerint döntenéd el, hogy ki marad és kinek sipirc? Kikből toboroznád azt a "hadsereget"?

2015. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Rubicon87 ***** válasza:
21%

"tegnap 22:03"


Pár embernek akkora szája van hogy bevándorlók így meg úgy, persze ha a magyarok mennek ki külföldre az nem baj, mi megérdemeljük, de más népek túl alantasak hozzá. Mi ez a duma?

2015. jan. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Énnekem már az könyv olvasása elött 4 évvel fogalmazódott meg bennem amikor a cigányok folyamat belém álltak, nem késő belekezdeni a rendcsinálásba
ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!