Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha politikus szeretnék lenni,...

Ha politikus szeretnék lenni, Ti milyen jellegű, típusú, műfajú könyveket ajánlanátok olvasásra?

Figyelt kérdés
Címeket is írhattok. Nem olvastam eddig sokat, csak a kötelezőket az érettségihez. Viszont mostanában lekezdett érdekelni a politika, és ebbe a hivatásba csak úgy szeretnék belevágni, hogy kellően olvasott, művel vagyok.

2014. ápr. 18. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Mario Puzo: A keresztapa
2014. ápr. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

"Gyurcsány Ferenc - Hazudtunk reggel, éjjel meg este..."


"Orbán Viktor - A felcsúti kertitörpe nedves álmai x"


"Simicska Lajos - Tanulmány egy Fidesz-méretű párt finanszírozásával kapcsolatban felmerülő gazdasági bűncselekmények eltussolásáról"


"Simon Gábor - Hogyan bízta rám az MSZP a 2014-es kampánypénzt?"


"Simon Gábor - Bissau-Guineai nyaralásom emlékei - Polgárháború egy afrikai országban /két kötetes mű/ "


"Simon Gábor - Gyorskocsi utcai fogda - előzetes letartóztatásom, és miért nem ildomos lehajolni a börtönben a szappanért egy ötvenéves politikusnak, aranyérrel a valagában"



Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2014. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
" lekezdett érdekelni ".? Meg ezután akarsz neki kezdeni az olvasásnak? Csak politikus lehetsz.
2014. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a cinikus választ. Jó, hogy nem rögtön Niccolò

Machiavellitől írod A Fejedelem című könyvet. Teljesen komoly kérdés volt.

2014. ápr. 18. 12:00
 5/14 A kérdező kommentje:
Jaj, igazad van! Elírtam egy szót, felcseréltem két betűt! Csak rossz ember lehetek!!! KÖVEZZETEK MEG!! -.-"
2014. ápr. 18. 12:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Stephen King: Remény rabjai...
2014. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Niccolò Machiavellitől írod A Fejedelem című könyvet"


Az sem rossz olvasmány. Hidd el, ezzel a kettővel többre mész, mint bármilyen retorikai vagy gazdasági tankönyvvel. Sajnos. Tapasztalat.

2014. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Pont azért szeretnék tanult, olvasott ember lenni, mert ha sikerülne politikai pályára lépnem, máshogy szeretném csinálni, mint a mai politikusok és szerintem kellő műveltséggel azt is el tudnám kerülni, hogy eltapossanak.
2014. ápr. 18. 12:08
 9/14 anonim ***** válasza:
Tök mind1, legtöbb esetbe azok miatt ilyenek, akik pénzelik őket... pénz meg nagy úr...
2014. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

# 2/9 Időpont ma 11:59


Ezen behu oztam XD

2014. ápr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!