Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a sajtószabadság? Mert ha...

Ez a sajtószabadság? Mert ha igen akkor inkább nem kérek belőle.

Figyelt kérdés

[link]


Egész biztos vagyok benne hogy amikor mondjuk Kossuth Lajos sajtószabadságról beszélt akkor nem erre gondolt... A normalitásnak felül kéme szerintem írnia mindenféle ideológiát, amit a végletekig akarnak húzni...


2015. jan. 12. 17:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Akkor nyugodtan költözz Szíriába. Ott nincs ilyen sajtószabadság. Biztosan jól éreznéd magad.
2015. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%

A CH egy olcsó, botrányok hátán népszerűségre törekvő amatőr lap.

Most biztos jól kaszálnak a tulajok:)

2015. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
Mi a normalitás? Szerintem ez a normalitás, úgyhogy mostantól neked is kötelező ilyeneket rajzolni. A szólásszabadság (nem tudom már hányadszor írom ezt le) csak akkor ér valamit, ha a sértő véleményt is védi. Különben egy valaki azt mondja hogy az sértő, és az elég is ahhoz, hogy kivétel nélkül mindent betiltsanak a világon. A szólásszabadság nem csak azt védi, ami a te véleményeddel egyezik, hanem azt is, ami ellentétes vele. Különben nincs semmi értelme.
2015. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem költözök Szíriába. Mint említettem, a végletekkel van bajom.


Hogy mi a normális azt nem tudom, de ez biztos nem. Ami másoknak sértő az biztos nem. A vélemények nem egyezése meg a durva sértegetés nem ugyanaz.

2015. jan. 12. 17:30
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem értek eggyet a véleményeddel, úgyhogy inkább cenzúrázd magad és ne írj többet ilyeneket, mert levadászlak gépfegyverrel, ok?
2015. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Nekem sértő ez a fajta lenézés, a szólásszabadság sárba tiprása, a francia áldozatok leköpése. Tényleg az. Úgyhogy nem vagy normális, a saját véleményed szerint. Kérlek ne írj többet ilyet, mert azzal feljogosítasz arra, hogy többszörös gyilkosságot kövessek el ellened és közeli ismerőseid ellen.

Ugye milyen nehéz lenne így működni?

2015. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A gyilkossággal természetesen én sem étek egyet.

Ha nem egyezik a véleményed és így fejezed ki, akkor meg sz@ralak vagy. Ha kultúrált módon elmondod hogy miért, az a normális.

2015. jan. 12. 17:35
 8/18 A kérdező kommentje:
Mármint nem te vagy a sz@ralak csak általánosságban mondtam!
2015. jan. 12. 17:36
 9/18 A kérdező kommentje:
De ennyi erővel a holokauszttagadás engedélyezését is támogatnátok? Nem pontozok le senkit se ha igen, csak kérdezem...
2015. jan. 12. 17:42
 10/18 anonim ***** válasza:

Azért azt is nézzük, hogy a Charlie Hebdo egy viszonylag kis példányszámú, szatirikus lap, senkinek nem kötelező megvenni vagy tudomásul venni. Most ez olyan, mintha a kuruc.infó miatt elkezdenének a Budapesti metrókban robbantgatni.


Ráadásul ez az egész szerintem olyan dolog, hogy egy szabad Európában k..vára joga van az embernek bírálni bármit, akár a vallást is. És egyszerűen egy harmadrangú lapot nem lehet provokációnak minősíteni. Ráadásul az ilyen vallási fanatikus barmok a saját vallásukat gyalázzák meg a legjobban, mert ezzel semmit nem érnek el, csak azt hogy az imádott vallásuk még inkább bírálva lesz, és vele együtt minden a vallásához hű ember ez alapján lesz megítélve.

2015. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!