Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a sajtószabadság? Mert ha...

Ez a sajtószabadság? Mert ha igen akkor inkább nem kérek belőle.

Figyelt kérdés

[link]


Egész biztos vagyok benne hogy amikor mondjuk Kossuth Lajos sajtószabadságról beszélt akkor nem erre gondolt... A normalitásnak felül kéme szerintem írnia mindenféle ideológiát, amit a végletekig akarnak húzni...


2015. jan. 12. 17:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
12%

[link]

Normális emberek sem kérnek belőle, ne aggódj.

Én is hányok tőlük, de azért, mert most hősök vannak belőlük csinálva. "Ceruzával a terrorizmus ellen"...szép, csak milyen kár, hogy amit műveltek az uszítás, a sajtószabadság köntösében.

Áder a hülye meg üzente a francia elnöknek, hogy a sajtószabadság mellett ki kell állni....hát kérdem én, ha itthon csinálna valaki ilyen szennylapot, pl a cigányságról, az sajtószabadság lenne az öreg Ádernek? Kötve hiszem.

2015. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
44%

Ezt én is bírom:D

Sajtószabadság van!!!4!4!4

És mi a helyzet a holokauszt tagadással?

Jah, hát az más:D

2015. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Én alapvetően azt mondom, hogy aki akarja, az tagadja a Holokausztot, joga van megkérdőjelezni. Csakhogy azt a törvényt elsősorban a neonácik ellen hozták, akik nemcsak hogy tagadják, de kifejezetten örültek volna neki, ha lett volna Holokauszt (szerény véleményem szerint valamilyen formában volt amúgy, csak el van túlozva, mindegy, ne menjünk bele).
2015. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igen, én a holokauszttagadás engedélyezését is támogatom. Az önkényuralmi jelképek tiltásának feloldását is.


"amit műveltek az uszítás, a sajtószabadság köntösében"


Nem volt az. Az uszítás más emberek elleni erőszakra való felhívást jelent. Ez egy büntetőjogi kategória. Ilyen nem történt. HA történt volna, akkor a bíróság elítéli őket, hiszen sokszor perelték már őket mindenféle vallási és politikai csoportok. De egyszer sem ítélték el őket. Mert nem történt uszítás.

2015. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Csakhogy azt a törvényt elsősorban a

neonácik ellen hozták, akik nemcsak hogy tagadják, de kifejezetten

örültek volna neki, ha lett volna Holokausz"


És ki dönti el, h ki a neonáci?

Meg h örülne neki??

Vagy csak hülyéskedik?

Saját magadnak mondasz ellent....

2015. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mielőtt még itt ajvékolna valaki, kijelentem, hogy nem tartozom egyik szélsőséghez sem. DE:

- A holokauszt tagadásáért vagy még csak a hivatalostól eltérő véleményekért börtön és olyan szintű lejárató hadjárat jár, hogy míg annak az embernek él az emlékezete addig sohasem tudja majd lemosni magáról.

- Ugyanezt sajnos a kommunizmussal kapcsolatban nem mondható el, pedig több mint 100 millió ember veszítette életét a diktatúra alatt világszerte.


Érvényes ez a magyar politikára is. Sajnos az MSZMP-ből átvedlett haszonlesők, ügynökök, párttitkárok, KISZ titkárok osztják az észt a demokráciáról, miközben ők abban a pártban ténykedtek (és ténykednek ma is a jogutódjában az MSZP-ben és a retorikájában kommunista ellenes FIDESZ-ben) amely a nemzet elnyomására fogant.

2015. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
50%
Az olyan firkászok mint akiket meggyilkoltak azokat nem tudom tisztelni, mivel ők se tisztelnek semmilyen vallást, semmilyen nemzetet. Ez a nagy "liberalizmus".
2015. jan. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan ez a nagy liberalizmus. Nem kell őket tisztelned, mégsem öl meg téged senki. És más hátrányod sem származik. Így működik a világ. Kivéve bolondéknál. Náluk úgy működik, hogy ha nem értenek egyet valakivel, akkor kapcsolatba lépnek egy terrorszervezettel, felfegyverkeznek, és megölnek tíz embert. Vagy százat, vagy amennyit épp sikerül.
2015. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!